Zviřátka

• USA Animals.
USA, (2016–2018), 12 h 49 min (Minutáž: 20–29 min)

Hudba:

Julian Wass

Phil Matarese, Mike Luciano, Katie Aselton, Mary Holland, Amir Blumenfeld, Mark Duplass, Lauren Lapkus, Stephanie Allynne, Mace Coronel, Jay Duplass (viac)

Animovaný komediální seriál se zaměřuje na roztoužené holuby, večírkům holdující krysy, dva koně potloukající se po Central Parku a řadu dalších nečlověčích obyvatel New Yorku, kterým se daří v tamním mimořádně nepřívětivém ekosystému. Animovaný komediální seriál Zvířátka, který pro HBO vytvořili Phil Matarese a Mike Luciano, se zaměřuje na utlačované tvory, kterým se daří v tom nejhůře obyvatelném prostředí na Zemi - v New Yorku. Ať už jsou to holubi, krysy, štěnice nebo koně, každá epizoda pojednává o každodenním životě těchto nečlověčích obyvatel města a dokazuje, že se jejich myšlenky i problémy překvapivě podobají těm našim. (HBO Europe)

Malarkey

Zvířata tady mluví hlasy dvou týpků, kteří si podle mě museli před dabováním dát dlouhej kouř nějakýho Malajskýho draka, kterej je sejmul do ultimátního stavu nevědomí se schopností nanejvejš nadabovat něco kreslenýho. Osobně jsem to držel do třetího dílu s kočkama, kde jsem očekával opravdu cokoliv. Situační humor v podání zvířat, které řeší všecko, co byste nikdy řešit nechtěli...nebo neměli. Je to chvilkami zajímavý, sem tam vtipný, osobitý a hlavně hrozně divný. ()

Rob Roy

Po třech dílech velká spokojenost. Bizarní, zvrácené, občas velmi fyzické (příznaky umírání u krysy, holub na steroidech) a v některých okamžicích i nečekaně dojemné. Only for adults. ()

Ouwen

SPOILERY: Bavil jsem se královsky. Špičkovej dabing, nařachaná hudba. Jenom mi ze začátku dost vadila ta "nepřirozená/kousavá" animace. Snad každej díl mě dojal. Finále je opravdu nabušené a krocanovi jsem držel obě koule, aby se pomstil za svojí milovanou. Můry, které "fetují" světlo, mě přivedly do extáze a fantazie šrotovala na maximum. Každej díl nabízí i nějaké to ponaučení. Jinak je to opravdu absurdní, viz bondage cats.. konec jsem nečekal, ale považuju ho za výborný a těším se na druhou řadu, která bude tentokrát tvořit útěk z laborky. Nejvíce emocionální díl byl s mouchama, tam padlo i několik slz. Je to i originální, takže kdo nemá na co koukat, dejte si Animals.. ()

• Každý diel nám zobrazuje príbehy iných zvierat, pričom hlavní hrdinovia sa vždy volajú Phil a Mike. (patrik1177)
  • V štvrtom diele sa objavila aj hraná scéna. Predstavili sa v nej dva skutočné psy. (patrik1177)