Linda Fletcherová dohliada na stavbu prestížnej japonsko-americkej elektrárne. Počas jej slávnostného otvorenia na Zem dopadne spŕška meteoritov a s ňou aj neznáma forma života. Nastáva chaos, ľudia a zvieratá umierajú strašnou smrťou. Linda spolu so šerifom Tomom musia zastaviť niečo, čo nie je z tohto sveta. (helljahve)

SeBig odpad!

Vem hovno, nasaď mu sluneční brýle, cákni krev na beton, dokresli v malování blesky zelenou pastelkou a je to, máš něco podobnýho tomuhle. ()

SOLOM.

Zapomenutých filmů existuje celá řada, některých zcela oprávněně jiné prostě neměli to štěstí a především finance na potřebnou „reklamní kampaň“. Tento televizní film by si jí do jisté míry i zasloužil, protože nejde vyloženě o špatný kousek. Jon Hess navíc není v hororvém žánru žádným zelenáčem, přestože nikdy nenatočil žádnou pecku, kvůli které by se více vryl do paměti filmových diváků. Na svém kontě má mimo jiné třeba Alligator II: The Mutation (1991), nebo Watchers (1988). Speciální triky sice nepatří mezi největší přednosti tohoto scifi hororu, ale vzhled samotného monstra nebyl zrovna nejhorší. Zpočátku sledujeme organismus o velikosti většího slimáka, který si nejprve „pochutná“ na praseti či psovi, ale s každou další obětí roste a roste, až dosáhne extrémních rozměrů. Jeho gumovitosti je sice nepřehlédnutelná, ale svým způsobem mi toto monstrum padlo do oka. Zvláště pak ve scénách kdy útočilo na lidi. Zde se dočkáme slušné maskérské práce v podobě bobtnajících boláků a vysušená těla nebohých obětí rovněž nevypadala vůbec zle. Co se týká atmosféry, tak ani ta nebyla vyloženě špatná. Hrůzou se sice nikdo nebude schovávat pod peřinu, ale napětí se tu párkrát objevilo a hlavně jsem se při samotném sledování ani moc nenudil. 50% ()