Crash a Byrnes

• Česko Tajní agenti Crash & Byrnes (viac)

Bývalý agent CIA Jack "Crash" Riley (Wolf Larson) bz si už najradšej užíval pokojný život, ale situácia sa zmenila. Amerike hrozí útok od jednej z najnebezpečnejších bioteroristiek sveta. Jack je tak povolaný späť do služby, aby s mladým agentom z DEA Romanom Burnsom (Greg Ellis) zabránili teroristom v ich šialenom pláne vypustiť na svetlo sveta miomoriadne nebezpečný vírus... (oficiálny text distribútora)

Wacoslav1 odpad!

Snažil jsem se na opakované shlédnutí najít na tom filmu aspoň nějaký pozitivum, ale nejde to. Tohle je regulérně nejhorší buddy movie (rádoby) akční film všech dob, kdy dvojici hrdinů tvoří opět už standartně drsně se tvářící nemehlo Wolf Larson kterýmu toho tvrďáka neuvěříte ani náhodou a aby to byl ještě větší opruz, tak jako parťáka mu dali pro změnu totálního teplouše kterej mě sral jenom se v tom filmu objevil. Jediná Joanna Pacula v záporný roli jakž takž obstojí, ale bylo mi jí spíš líto, že se nechala naverbovat do takový ultra sračky. V akčních scénách si pak asi někdo řekl, že když se bude permanentně klepat kamera a obraz bude celý rozmazaný, tak to bude cool. No nevím co k tomu ještě psát tady je každý komentář zbytečný. Odpad všech odpadů.0% ()

Juto odpad!

Herecké výkony sú obstojné, ale réžia je mätúca a príbeh dosť nezáživný. Je to v podstate kamarátsky policajtský film o dvoch nezhodujúcich sa agentoch FBI, ale celkovo je to dosť unavené. ()