Show se uskutečnila 13. prosince 2015 v TD Garden (Boston, Massachusetts). Na kartě se sešlo osm zápasů.

1) Kickoff: Sasha Banks vs. Becky Lynch
2) The New Day vs. The Usos vs. The Lucha Dragons (Triple Threat Tag Team Championship, Ladder Match)
3) Ryback vs. Rusev
4) Alberto Del Rio vs. Jack Swagger (United States Championship, Chairs Match)
5) The Wyatt Family vs. The ECW Originals
6) Kevin Owens vs. Dean Ambrose (Intercontinental Championship)
7) Charlotte vs. Paige (Divas Championship)
8) Sheamus vs. Roman Reigns (World Heavyweight Championship, TLC Match) (TheSpearCZ)

Bobik9

TAG TEAM TRIPLE THREAT MATCH - 5* - Hned na začátku nejlepší zápas show. Lucha dragons a Usos předvádí parádní show! A popravdě New day jsou také velmi zábavní v ringu i mimo něj. Totálně legendární ladder match! RUSEV VS. RYBACK - 4* - Nečekaně dobrý feud. Ryback je většinou v hrozných blbostech, ale tohle je povedené a Rusev s Lanou jsou tradičně skvělí. ALBERTO DEL RIO VS. JACK SWAGGER - 3* - Oba jsou hodně nudní wrestleři. Alberto alespoň umí mluvit a má trochu charisma. Jack si přeji aby brzy skončil. WYATTS VS. ECW TEAM - 4* - Krásná nostalgie proti super talentům z Wyatt family. Rhyno i Tommy super! Příjemné je zase vidět. DEAN AMBROSE VS. KEVIN OWENS - 4* - Dean a Kevin jsou skvělí! Dean je podle mě nejlepší wrestler v současné WWE. A Kevin je správně brutální talent, kterých je nedostatek. PAIGE VS. CHARLOTTE - 1* . Příšerné. Charlotte p*ča! Paige trošku menší p*ča. ROMAN REIGNS VS. SHEAMUS - 3* - Slabý main event, u kterého vše zlepšuje až pozápasová akce. ()

• Oficiální skladbou show je píseň „Wicked Ones“ od Dorothy. (TheSpearCZ)