Zaklínač

USA / Poľsko, (2019–2024), 30 h 55 min (Minutáž: 47–67 min)

Tvorcovia:

Lauren Schmidt

Predloha:

Andrzej Sapkowski (kniha)

Recenzie používateľa Ruut k tomuto seriálu (9)

Zaklínač (2019)

Kompletní první sezona: Mám dost rozporuplné pocity. Nikdy jsem Zaklínače nečetl a ani nehrál. Kdybych nevěděl jakou to má být událostí, tak mu asi nevěnuji pozornost. Po prvních dvou dílech jsem byl dost naštvaný. Třetí mě zaujal, ale to strašné prokletí Yen nebylo moc dobře natočené. Čtvrtý až šestý nevážně pojatý byli skvělé bad ass výstřely, které jsem si parádně užil. Sedmý díl pořádně dovysvětlil mizerně sestřihané první dva díly a měl jsme před finále příjemný pocit. No a osmý to zase slušně zabil. když nemáš prachy, netoč epickou bitvu. Ale těším se co bude dál. ()

Začátek konce (2019) (S01E01)

Nu dobrá tedy. Jako intro, kde není jasně pochopitelné, že scény jdou nechronologicky by to šlo. Ale co bude dál? zatím spíš zklamání. ()

Čtyři marky (2019) (S01E02) odpad!

No tak tohle bylo peklo! Co má jako dělat ten, kdo není fanoušek předlohy? To se tu bude stejně nesmyslně hýkat blahem jako u devátých (jedenáctých) Star Wars ? ()

Zrádce měsíc (2019) (S01E03)

Už asi začínám chápat poetiku tohoto světa, ale podle okolních hodnocení jestli je tohle nejlepší díl, tak potěš koště. Papundeklové kulisy, mizerně udělané digitalní monstrum a šílené scény z bálu. Levnost čiší ze všech koutů. A jestli jsem jako měl soucítit s tou hrbaticí, tak to by musela mít nějaký pořádný vývoj. I z tohoto je znát, že to bylo udělané z nějakých slabých povídek. ()

O hostinách, parchantech a pohřbech (2019) (S01E04)

Furt to stojí vizuálně a střihově za prd. Proč se na to pořád dívám ? :-) Protože to konečně začíná dávat smysl a nejvíc válí ti, kteří chcípli na začátku prvního dílu. ()

Touhy v láhvi (2019) (S01E05)

Y: Málem jsem ho měla! - Z: Měla jsi hovno. - Y: Měla jsem skvělý plán, akorát se pak posral.-------- Tohle půjde, ale je to strašně zkratkovité. Chtělo by to pořádně rozvést v druhé serii. ()

Vzácný druh (2019) (S01E06)

Kdo by zabíhala chlapa, který zrovna sere. Který šulin? -----Tady bacha. Když to začne fókat, je to tady o hubu. A kurva. ---- díly 4 až 6 jsou úplně jiný level než zbytečně rozdrcené intro. Takhle bych si to přál dál. ()

Před pádem (2019) (S01E07)

Tohle přesně potřeboval první a druhý díl. Teď to dokonale funguje. ()

Něco více (2019) (S01E08)

Když nemáš prachy, netoč supervážnou epickou bitvu o poslední naději na záchranu bůhvíčeho. Aneb krásně se obloukém vracíme k mizerii prvních dvou dílů. ()

Poslední řada Koruny má datum premiéry

Poslední řada Koruny má datum premiéry

10.10.2023

Jak to vypadá s rebootem Highlandera?

Jak to vypadá s rebootem Highlandera?

31.08.2023

Sledovanost Zaklínače klesá