Geralt bojuje s démonkou, která útočí na jeho nejbližší. Smyčka kolem Ciri se z vůle nejmocnějších z kontinentu pořádně utahuje. (Netflix)

DJ_bart

A dost pičo. Na takovou kastraci předlohy alá Jurský park fakt už nemám nervy.... Já jen doufám, že tohle je jenom příběh z paralelní sféry, a třetí řada bude o tom, jak se ve Witcher-verse setkají knižní, herní, a seriálový Geralt. U absurdního titulkovýho traileru na 'Blood origin' jsem se už jen válel smíchy po podlaze. Absolutně nepobírám, co na tom Sapkowski vidí. ()

molcan2

Je verný knihám ? Alebo hre ? Povedal by som, že je verný duchu všetkého, čo mu predchádzalo, a hoci vychádza z predchádzajúceho materiálu, razí si vlastnú cestu. Žiadny spoiler, ale záver poslednej epizódy je trochu predvídateľný, ak dávate pozor, ale neodrádza to od samotnej zábavy a intenzity akcie a príbehu. Naozaj veľmi skvelý seriál a skvelá druhá sezóna. ()

Colby Sawyer

V dalším díle seriálu "jebeme na předlohu" si pod drobnohled vzala Lauren zaklínače a udělala z nich naprosto neschopné idioty. Zaklínači mají sice extrémně vylepšené smysly, aby vycítili každou hrozbu a pokud nestačí ani ty, tak mají ještě medailony, které v případě hrozby vibrují. Na tohle všechno se samozřejmě zapomnělo, takže když jim chodí po hradě vraždící démon, s nikým to ani nehne. Pak se objeví dva bazilišci, jejichž zabíjení je jejich "denní chleba", tak skupina deseti elixíry nadopovaných zaklínačů je nezvládne porazit, aniž by jich půlka při tom pochcípala. Celé posednutí Ciri démonem byl velký bullshit, jednak jsme tam měli otravnou snovou sekvenci (fakt bez toho asi nemůže být ani jeden díl), která měla jen připomenout jakže to vlastně vypadal Ciri tatík, druhak jsme tam měli totálně ubohé vymítání, které vyřešilo to, že si Yennefer podřezala žíly? Tady je opravdu logika hadr. Korunu tomu všemu nasadilo, že Voleth Meir je jezdec, respektive jezdkyně, Divokého Honu, to znamená úplně normální elf? Jakoby co to kurva je? Tohle nepsal snad nikdo při smyslech. Když už jsme u elfů, tak mimo jedné masové vraždy nemluvňat, která tam měla nevím jaký efekt mimo "šokování", ta linka kolem Francesci byla úplně ale úplně k hovnu. Elfové na začátku byli v lesích ve válce s lidmi, na konci jsou v lesích ve válce s lidmi... tady je posun opravdu nulový, takže čtvrtina stopáže druhé série padla vniveč. Politikaření severských vladařů a mágů tam zatím je stejně bezvýznamné jako linka elfů a působí, že ho tam dal někdo jen jako záminku, aby si mohl odškrtnout položku v seznamu. No a na závěr tu máme cliffhanger s Emhyrem, který z nějakého důvodu vypadá jako kdyby právě vylezl z hospody po flámu, je reálně mladší než Cahir (kolik těch miscastů ještě bude?) a rozkřikuje, že Ciri je jeho dcera? Já chápu, že to je asi cool zakončení, ale parádně tím zabili další obrovskou část knih, teď by byl dobrý bizár, kdyby se jich začli držet, to bych na jednu stranu rád viděl v mainstreamovém médiu, i když po GoT už by to asi nemělo ten efekt... ()

Sany33

Príbeh: Tak a o Cirile a jej prastarom pôvode vedia definitívne všetci a tak tretia séria bude v znamení kto Geralta, Yenn a Ciri skôr dobehne. Ciri posadne démon s ktorým musí bojovať nie len ona sama ale v reálnom svete aj Geralt a Yenn. Elfovia zahajujú krvnú pomstu na Redániu a konečne nám je predstavený "Biely plameň" a "Divoký hon". Prevedenie: Súboj s démonom v Kaer Morhen je splnený sen celej série, ktorá sa od druhej časti neskutočne vlečie a toto je satisfakcia za to že som to dotiahol ja, ako divák do konca. Yenn je každou časťou odpudivejšia a jej rozhodnutia sú na hrane imbecility ale na to sme si už zvykli. Teším sa na tretiu sériu lebo táto posledná časť celkom dobre zamiešala karty.  90% ()

Perunwit

Mě se to na rozdíl od Season 1 velice líbilo, celá řada skouknuta během neděle najednou. Výtku bych měl snad jen k poměru kecání a bojových scén. Na Geralta s důlkem na bradě si už začínám zvykat, ačkoli jeho pohyb rozhodně není "kočičí" ale spíš Arnoldovskej. Cirilla ztvárněná bezvadně. Triss taky. Průser je nesympatická Yennefer s metr dlouhým krkem. Bodnia jako Vesemir docela šokoval, ale dalo se. Nediskriminujte příšery, taky si zaslouží bejt na plátně!! ()