Geralt míří domů v naději, že tam Ciri bude v bezpečí, ale hrozby číhají na každém rohu – i na Kaer Morhenu. Klíč k Yennefeřinu osvobození se možná ukrývá v jejích snech. (Netflix)

Martinius

styri s odrenymi usami, lebo zaklinac. navsteva stareho dobreho kaer morhenu, ktory najma hraci zaklinaca 3 poznaju naspamat, potesila. eskel sklamal. jeho postava i jeho koniec. pribeh s leshenom mal vsak svoje specificke zaklinacske caro. linia yennefer mi nedavala zmysel a bola dramaticky nafuknuta. odklon od knih citit vyrazne uz teraz. hadam to tvorcovia prilis nedodrbu, trufam si tvrdit, ze sotva by sa niektory z ich scenaristov vytiahol na sapkowskeho. ()

Saroman

Co čekat od američanů. Nebudu mluvit o nesmyslném namíchání ras.. Dementní zbrklá výprava, neschopně pojaté dramatické chvíle, některé scény totálně absurdní. Nulová představa o reálném středověkém životě, i přes chtěnou toleranci faktu fantasy tématu nemůžu skousnout jak nevkusné je tohle zpracování. Koukatelné je to jen kvůli výborné předloze. ()

Sany33

Príbeh: Geralt prichádza so Ciri na Kaer Morhen, pevnosť zaklínačov a stretávajú sa s Vesemirom, otcom zaklínačov bratstva vlka. Spoznávame trocha rozpolteného Escela a Yenn je zajatkyňou elfov a tý sa snažia o prežite ďalších generácií. Prevedenie: Dosť dobre spracovanú a pútavú Geraltovu linku dopĺňa zmätku plná linka Yenn, ktorá nevieme prečo je v zajatí zhluku z Nilfgardu a potom nevieme prečo sú zrazu zajaté a jediné preživšie u elfov a nakoniec nevieme prečo im bola udelená sloboda a Yenn beží lesom a padá do trávy v hlboko depresívnom výkriku. Asi by som ocenil to herectvo ale jednoducho tomu nechápem. Zaobišiel by som sa aj bez tejto linky. 73% ()

MasterD

(spoiler) Ach ano, celý hrad Zaklínačů a s Eskelem bojuje Geralt nejdřív sám a pak je najde jen Vesemir (který si opět nikoho nevezme na pomoc). Ostatní asi stále hledají, kde je potvora, a ani vibrující přívěšky a hluk a otřesy jim nepomohou, jak je najít. To jsem opravdu puntičkář, nebo mě štvou základní nelogičnosti natolik, že si epizodu prostě neužiju tolik, jak bych mohl? Z respektu a krásy Kaer Morhen **** a 70%. ()

LasT_Olt

Proboha. Ta linka Yennefer je tak hrozně moc ubohá a špatná, že tomu budu vždy srážet body jen kvůli ní. Prostě běží lesem, sedne na zem a řve a proč? Proč to dělá kurva. A aby toho nebylo málo tak totálně dokurví celou atmosféru okolo Kaer Morhen. Jakým právem. Jakým právem udělají z hradiště zaklínačů bordel a z Eskela lešina? Mělo tam být komorně prostě pět zaklínačů jak v knize a ne, že tam je deset red shirtů a Eskel je navíc totální čurák. Jsem fakt znechucen, jdu spát. ()

• Ve scéně, kde Vesemir (Kim Bodnia) věší medailonek, si lze povšimnout mnoha jeho verzí, mezi kterými je i ta, kterou známe z herní série. (Karlosik_4)
  • Když Ciri prochází zbrojnici na Kaer Morhen, je možné zahlédnout Geraltův stříbrný meč z třetího dílu herní série. (NiWi)
  • Chýše bez dveří na baziliščí noze je založená na Ruském folklóru v podobě Baby Jagy, která žije v chaloupce na kuří noze. (NiWi)