Geralt vyráží s Ciri na cestu, která ho dovede ke starému příteli. Jakmile u Soddenu ustane řinčení zbraní, začne Tissaia nelítostně pátrat po tom, co potřebuje vědět. (Netflix)

ArsenalEagle

Nejlepší díl celého seriálu. Perfektní zpracování povídky, přičemž změny, které zde jsou (Geralt s Nivellenem se znají, je zde Ciri), nijak neruší a v rámci seriálu parádně zapadají. Výborně se pracuje s atmosférou a původní myšlenka povídky je plně zachována. Tohle je kvalitní adaptace, takhle si představuji seriálového Zaklínače. ()

Kubakomi

75 %. Už čekám na komentáře a nízká hodnocení kvůli tomu, že "v knize to přece bylo úplně jinak". No a co? Knihami se to jen inspiruje, sama Lauren Hissrich ale kdysi řekla, že si seriál pojede svojí cestou. Na úvodní díl nejočekávanějšího seriálu roku jsem sice čekal něco trošku víc, ale i tak to zatím vypadá velmi slibně. Nejvíc mě asi nadchly herecký výkony, ty byly v otvíráku fakt skvělý. :D ()

Krnac

Ako ja neviem, úvod do prvej série dobrý, veľa scén malo dobrú réžiu aj keď niektoré trochu divnú ale aj keď to malo sakra hodinu mal som potom pocit takej neukončenosti ako keby ani tá hodina nestačila že sa tam toho udialo málo, mimo Geraldovej linky ktorá mala približne 20 minút + 10 minút na začiatku bolo dobré, zvyšok s celej hodiny tu bolo všetko nanajvýš priemerné. Strašne by tu sedelo kebyže v tejto epizóde Gerald skoro není a lepšie spracujú to dookola a má vyčlenenú ďalšiu epizódu. ()

Kaka

Solidní opening. Nosná linie celého příběhu pokračuje přesně tam, kde jednička končila. První epizoda "dvojky" má atmosféru, obrazovou hloubku i skvělou výpravu. Jen 50 minut sledujeme mix Vězně z Azkabanu a Krásky a Zvířete, načež se tam vlastně ani nic moc nestane. Jako technicky lahůdková temná fantasy ochutnávka OK, ale další epizody by měly přinést něco více. ()

drackula

Chvíľku mi síce trvalo kým som sa zorientoval, keďže prvú sériu som videl už dávnejšie, ale po cca 20 minútach som už bol viac-menej doma. A úvod to bol dobrý. Kvalitné fantasy s dobrou ponurou atmosférou. Som zvedavý na pokračovanie, aj keď viem, že prevláda všeobecný hate. 80% Netflix ()

• Zatímco v knize se Geralt (Henry Cavill) s Nivellenem (Kristofer Hivju) setkává poprvé, seriál nám říká, že jej znal již v jeho lidské podobě a Geralt mu pomohl s jeho otcem. (Geralt z Rivie)
  • Jedná se o adaptaci povídky „Zrnko pravdy“, která je součástí první knihy „Poslední přání“, ale i tak se ji tvůrci rozhodli zařadit do druhé série po setkání Geralta (Henry Cavill) a Ciri (Freya Allan). (Geralt z Rivie)