Jeoffrey

Přišel jsem, viděl jsem a nevěřil jsem vlastním očím. Navíc v momentě, kdy mi byly představovány jednotlivé skulptury jako idolové a lamači dívčích srdcí (což je za mě samo o sobě pitomá premisa) se svými rádoby sexy hlásky mi spíš po zádech běhal studený mráz a cítil jsem se trapně. No a ani ta budoucí manažerka a fakt, že není úplně marná, nemůže zachránit výsledný dojem, že tohle prostě není pro mě. Drop po prvním díle a o hodnocení bych měl za sebe vcelku jasno. ()

Terezinka198 odpad!

Na toto se hodí můj tag na MAL. "Summimasen wtf" was this shit... Gimme back my life. Fuck this shit, Imma out of here. Prostě ne... Když je záběr na jednu sochu a mluví ji Daisuke Ono, tak si říkám, do čeho se to proboha uvrtal? Hrůza a utrpení. I jako zvuková kulisa, kdy něco děláte, je mizerná. ()

SonGokussj odpad!

First impressions: NOPE NOPE NOPE NOPE NOPE... 4 sochy, mluvící jako gayové, flirtující s živou holkou, která sochy nemá ráda a která se zrovna stala jejich manažerkou, protože jsou to idolové, které naopak od živých.... Nechce se mi ani pokračovat. Drop. Pryč. Toto není komedie, tohle je na blití. 5% ()