Odžisan to Marshmallow

• Japonsko Ojisan to Marshmallow (viac)
TV spot

Hige Kusaka je muž v nejlepších letech, který má slabost pro Marsmallows. Wakabayashi je mladá žena, která pracuje ve stejné kanceláři a má slabost pro Higeho. Wakabayashi ví o Higeho lásce k Marshmallows a hodlá jí co nejlépe využít ve svůj prospěch... Anime Ojisan to Marshmallow sleduje tuto dvojici a její rozvíjející se vztah na pracovišti i mimo něj. (Jeoffrey)

TV spot

Dexter1

Ja som sa celkom bavil. Je to milé, naivné, pri sledovaní máte strašnú chuť do seba nahádzať dáke tie marshmallow. Koncept sa opakuje v každom diely, len v inej variácii, ale keďže jeden diel má okolo troch minút, tak to nejako výrazne neprekáža. V posledných dieloch sa trošku pritvrdzuje a prichádza k výrazným ecchi prvkom. ()

SonGokussj

First impressions: Slide of life. Krátké příběhy ze života, jak už Jeoffrey poznačil, budou hlavním vnadem tohoto anime. Máme zde dívku a muže dospělného + mohutného věku. Dívka je do něj zamilována. Je to však jen jedním směrem? A co nám řeknou o jejich vztahu Marshmallowny. To uvidíte v příště episodě O..T..M.. || 3EP: Tří minutové prvky, kde se stále opakuje to stejné téma bez špetky inovace. Už od prvního dílu se nijak totálně nesměji, ale není to také nic strašného. Prostě - pokud hledáte občasné pousmání s 3 minutovými klípy a máte zde one-sided love "comedy", může to uspět. 3EP drop 50% ()

Jeoffrey

Krátké příběhy "ze života", kde mladá a asi i pěkná žena jede po starším a silnějším pánovi. Téhle "realitě" já za sebe fandím a i když mi Marsmallow nikdy příliš nejelo tak jsem se docela bez problémů prokousal až na konec. Občas je to vtipné, občas je to jen jiná variace na stále stejné téma a občas je to jen velká reklama na Marsmallow a celkově je to takový lepší průměr. 6/10 ()