Japonsko, 2016, 4 h 48 min (Minutáž: 24 min)

Kamera:

Cunetaka Ema

Nobunaga Šimazaki, Ari Ozawa, Šizuka Išigami, Takahiro Sakurai, Ai Kakuma, Hikaru Midorikawa, Sajaka Óhara, Saori Óniši, Akeno Watanabe, Džuri Kimura (viac)

Příběh se odehrává v nedaleké budoucnosti, kde mohou lidé používat pro některé těžké práce mechanickou vnější kostru (exoskelet) známý jako "Willware". Tato jim dává mnohem větší sílu a možnosti. Bohužel se začíná poměrně často stávat, že jsou tyto mechanické obleky využívány k nejrůznějším trestným činům. A proto byla vytvořena 8. jednotka sekce speciální veřejné ochrany 3. mobilní útočné divize, která má za úkol za pomocí speciálně upravených "Willware" bojovat proti sílící vlně zločinu. (Jeoffrey)

DaweForeman odpad!

Po třetím díle zahozeno. Nemůžu si pomoct, ale není v tom ani špetka napínavosti a jednotlivý díly jsou tak trochu přes kopírák. Nějaký postavy, kdy ani jedna z nich mě pořádně nechytla, které po zavolání poplachu nasednou do svého přívěso-vlaku (což má být strašně cool pravděpodobně) se nechají odtáhnout nějaký tím civilním vláčkem, protože zřejmě nechtějí platit ze drahou drážní elektřinu a pak si nasadí ještě opravdu více cool obleček plus nějakej ten robotí plech na sebe, který nemá pořádně dostatek šťávy na to, aby mohl vůbec někoho řádně zpacifikovat. Nemusím ani mluvit o onom kýčovitým vytahováním odznaku a přetvářce řídit se zákony, když se jimi vlastně vůbec neřídí. Animace normálních scén v poho, ale místy je vidět ona příšerná počítačová animace, takže další mínus. Navíc je tam ve všem takovej zmatek, že se v tom člověk jen velice obtížně orientuje. ()

Hornet.CZ

17% / Obstojný opening, slušná animace prostředí, to by bylo z pozitiv, ale u opačné strany toho je více... Podprůměrná animace charakterů, příšerná animace robotů (podobná byla použita i na obdobně starý Transformers Robots In Disguise 2015, i zde to zapříčinilo nechut to sledovat), nudná a imbecilní hudba, nudný a nezáživný děj propojený s nudnými a nesympatickými charaktery. Je to parardox ale i Bionicle seriál z toho samého roku je lepší. Shrnutí: nedoporučuji, na seriálu i těch pár pozitiv za zhlédnutí opravdu nestojí,  máme z podobného prostředí mnohé filmy či seriály, které kvalitativně toto dílo opravdu převyšují tak proč plýtvat časem na toto? ()

SonGokussj odpad!

First impressions: [2:0] infodump, nesympatická hlavní hrdinka, mecha na obzoru který tančí... [4:00] Po úvodní hektické znělce... [4:0] Evil zelenovlasý blbeček, který je zamilovaný do své 5 leté sestry? [4:30] Fakt ti mechové musí vypadat jako "zlí roboti"? [5:30] další "sympatická" holka. [6:00] OMG další KAWAI holka. Má tak 12 let a je to šéfka společnosti. co? Sakra, začíná mi to připomínat ten "stupidní" Psycho-pass... [6:40] "Dle velikosti tvého kotníku hádám, že jsi nováček".... De~[uck... [7:30] další infodump. [8:40] asi 30 slov na zmatení diváka. A hrozná hudba pokračuje. [9:40] 2 šestnáctiletí jsou ti, co ukradli -přesně- 250Kg zlata. [10:50] - musí být fakt v plavkách? To je jak magical shoujo transformace :-D :-D :-D [11:20] boha to je "vzhled"! :-D [16:30] Další magical "shounen".... Sakra, začíná to vypadat jako Tiger & Bunny .. Akorát že B&T je opravdová cool zábava. Dále nudný fajt... [20:48] - ha, došla baterka. V Neon Genesis Evangelion tam měli krásnej Battery Meter, takže věděli, kolik sekund jim ještě zbývá. Tady? Prostě jim to najednou řekne "Aaaaa, sorry. Vybil jsem se..." :-D LOL!!! [22:10] - Battery Out. Opět.... [22:30] - oni jsou zas nazí... A holce, která v životě neviděla nahého chlapa to viditelně vadí. No, ještě aby ne. Ještě nemá 18... [24:00] Next episode preview SRDÍČKO... Srdíčko? Proč srdíčko! ... Velká blbost, ztráta času, nemá to příběh, grafika je počítačová, nezajímavé postavy, dva gayové v plavkách, obrácený harém viditelně a to ani nezmiňuji tu tančící robotku, která dává srdíčka vlevo vpravo. Nudné "souboje". Dochází znenadání baterky. Divnej mechanik. Boha blbost. A ta hudba... 5% ()

Jeoffrey

Sice mě Mecha nijak moc nebere, ale už jenom podle jmen pánů režisérů jsem se rozhodl na tohle dívat. První díl docela ušel. Animace i hudba nebyly špatné, charaktery i docela zajímavé, souboje měli i nějaký ten náboj. No nový Code Geass to rozhodně není, ale měl jsem od pánů režisérů jistá očekávání a po prvním díle jsem si říkal: "zatím to ještě jde...". U dalších dílů to na mě působilo jako taková rádoby mecha Kobra 11. Na jednu stranu se to snaží být cool a stejně jako v příbězích o německé dálniční policii i tady se věci až moč často a až moc efektivně demolují, na druhou stranu se nedostavuje příliš nic originálního a nějak to upadá do jistého stereotypu, který mě nakonec začal docela nudit. Navíc i to finále bylo takové nezajímavé a absolutně bez šťávy. Takže u mě velké zklamání a nuda. 3/10 ()