Remivsremi

Vizuálně zdařilé, ale to je asi vše, co můžu pochválit. Zmatečně pojaté vyprávění, nevýrazné herecké výkony, chaotický scénáře, který toho chce pojmout co nejvíce, ale kvůli tomu zběsilé skáče z místa na místo a nedokáže se na chvilku zaměřit jen na jednu postavu či jednu linku děje. Na úvod naprostá roztříštěnost. ()

Lockdown

Pokud jste viděli v nedávné době seriál Daredevil a v něm Vincenta D'Onofria v roli Wilsona Fiska, radil bych vám na Emerald city nekoukat, případně s ním počkat. Při první scéně s tímto hercem jsem se totiž málem pochcal smíchy. Ono sledovat daného herce v řekněme tvrdé roli a chvilku po tom ho vidět v roli jak vystřižené pro uzbecký béčkový porno to je síla. Když v tomdle řádění ještě navíc podporuje uřvaná tetička Petůnie z Harryho Pottera je jisté, že bude o nějákej ten vrcholnej zážitek postaráno. V celkovém součtu nešlo jen o todle. Úsměv z ksichtu mi nezmizel během celého dvojdílu. Ano prostředí je krásně barevné, hudba to taktéž pěkně doplňuje a celé to působí tak nějak velkolepě, což se na druhou stranu od Singha dalo čekat. Bohužel je to ale tak strašně umělé a dementní že, někteří málo odhodlaní nevydrží ani do půlky dílu a půjdou si hodit šavli. Já tomu každopádně šanci dám. Né však jako fantasy, ale jako parádní komedii na zpříjemnění večera. Prozatím 40% ()

Evee04

Spracovanie čarodeja zo zeme Oz je velmi velký oriešok.O to väčší,ked jedaná téma zobranáá z iného hladiska.Hlavná hrdinka sa dostane pomocou tornáda do zeme Oz,ktorej vláde už starí čarodejník,a snaží sa pochopit,kde je a ako sa má dostat naspät odkial prišla.Pilot je vizuálne úžastný a príbeh je pekne nastolený.Nájdu sa tu chybičky,no s menším nadhladom sa tento jedno sériový seriál oplatí začat pozerat.___Pilot_80% ()

Gyrphos123

Tak jsem se těšil, že budu koukat na fantasy seriál, ale byl jsem zklamán :/ Jako jo, hlavní herečka je sympatická, je celkem radost se na ní koukat, ale to je asi tak vše, co se mi líbilo. Vizuál ? Nic moc, od fantasy očekávám mnohem víc ( trailer byl lépe sestříhán a nalákal mě), ostatní herecké obsazení je nejenže neznámé, až na herečku Fiona Shaw (harry potter - petunie), ale herci jsou naprosto nesympatičtí, což je pro seriál pohroma. Fantasy prvky jsou dost slabé, nezajímavé, až trapné, opravdu nevidím důvod, proč bych měl v seriálu pokračovat. Za mě 40%. ()