Češi na cestách

(relácia)
všetky plagáty
Ukážka z filmu 1

Češi na cestách navazují na oblíbený seriál Ženy na cestách. Tentokrát vás čekají rozmanité dvojice, které se seznámí až na letišti a do poslední chvíle nebudou tušit, s kým ani kam pojedou. Nechte se i vy překvapit, jak se spáruje 12 Čechů a Češek. Budou to například někteří výrazní soutěžící z pořadu Prostřeno! a několik dalších známějších tváří. Budou si užívat místního života i poznávat pamětihodnosti. Ale jak si navzájem sednou? Bude docházet ke konfliktům, nebo si to pořádně užijí? V osmi dílech navštívíme společně s nimi blízké i exotické destinace – Řecko, Turecko, Tunisko, Egypt, Zanzibar, Kapverdy, Dominikánskou republiku a Senegal. Pořadem provázejí Václav Vydra a Jana Boušková. (TV Prima)

Ukážka z filmu 1

SOLOM.

Nebudu tu tvrdit, že úroveň pořadu je bůhvíjak skvělá, ale něco jsem si z něho přece jenom vzal. Nebudu se tu bavit o výběru jednotlivých účastníků a o jejich IQ už vůbec ne, ale já se bavil hlavně z cestovatelského hlediska. Rád jezdím každý rok poznávat nové krajiny i cizí kultury (ne nesouhlasím s migrační vlnou…) a i při sledování filmů se rád kochám prostředím, kde se natáčelo. Takže po této stránce bylo příjemné znovu vidět některé města,památky – ale jinak je/byl pořad vážně bída. ()

gudaulin odpad!

Češi na cestách aneb televize Prima hledá svůj Mariánský příkop. Říkám si, jakou fyzickou a duševní hygienu musí podstoupit manželský pár komentátorů, který si přece musí uvědomovat, jaké srajdě propůjčili své jméno. Nepřestává mě překvapovat, co všechno jsou české komerční televize schopny předložit svému publiku. Viděl jsem jediný díl, který se mi omylem nahrál na harddisk, a bohatě mi to stačilo. Stručně a výstižně charakterizuje tohle dílko komentář uživatele slunicko2: "Sdružená reklama cestovní kanceláře a pojišťovny si hraje na reality show." Celkový dojem: 0 %. ()

raikonen16 odpad!

Stačila chvilka tohohle hororu a rázem byla odhalena pravda. Perfektně natočená kampaň, aby jakýkoli cizinec, který by jen trochu zatoužil zamířit za žitím do České republiky byl okamžitě odrazen. Vyslyšte legendu dvou obyčejných Čechů s IQ, které kdybychom sečetli, tak se nedostaneme ani na počet dílů Harryho Pottera. Dva cestovatelé a jedná úžasná destinace, tím myšleno jeden exemplář, který svým pozadím zabírá půlku letadla a je rád, že do pěti napočítá a druhý, který je rád, že trefí z práce domů a namaže si chleba máslem. Už tady každý divák vycítí náznaky parodie, ale autoři to tak očividně nemyslí. Oba navíc ovládají plynně snad všechny jazyky světa, navíc schopnost je všechny použít v jedné větě je neuvěřitelná. K tomu skvostný hlasový doprovod mistra Vydry a hvězdy Bouškové a je tu zaděláno na televizní zázrak. A aby toho nebylo málo, product placement, kterým by se nemohl chlubit ani James Bond, zajištěný díky skvělé práci kamery, která zabírá kreditní karty a loga pojišťoven kde se dá. Fenk jů very mač, bat dis is šit. PS: V případě zhlédnutí delšího čas než je jedna minuta vám stanice zaručuje návštěvu psychiatra zdarma. A to se vyplatí! ()

Richie24 odpad!

Viděl jsem to de facto omylem, coby pozadí k večeru v místnosti na chalupě, jelikož rodinné osazenstvo je jednoduše zvyklé mít puštěnou televizi, aniž by ji nutně muselo aktivně sledovat. Ale jestli tohle někdo myslí vážně... A jestli tyhle typy mají "reprezentovat" naši zem v zahraničí, tak to teda vážně potěš koště s náma. Odpad odpadů, bohužel. ()

moriero odpad!

Já jsem galantní člověk plný taktu k ženám, seniorům a prostým lidem. Jak to tedy říci kulantně? TY VYPATLANÉ HNUSNÉ PRASNICE A VYPASENÍ IMBECILOVÉ V ÚCHYLNÝCH BIFOKÁLNÍCH BRÝLÍCH NÁM SICE DĚLAJÍ ZA ČÁROU OSTUDU JAK HROM, ale zase, jak podotkl Luděk Staněk na Streamu: rafinovaně sdělují migrantům, že k nám fakt ne. ()