Hviezda na strednej

• Česko Hvězda na střední (viac)

Jessica Darlingová nastupuje na strednú školu. Staršia sestra jej venuje ťahák - zoznam vecí, podľa ktorých sa má orientovať a ktorý jej pomôže dostať sa na vrchol rebríčka popularity. Inštrukcie vyzerajú byť dosť jednoduché, ale nič nie je take prosté ako sa na prvý pohľad zdá. V skutočnom živote bude asi všetko ťažšie, ako si Jessica spočiatku myslela. (TV JOJ)

brasek odpad!

Otrasné niečo! Ale už som si zvykol, že televízna stanica JOJ Cinema mala len silné reči a do programu zaraďuje jednu stoku za druhou. Primitívne hlúpy film, ktorý vyvoláva zvracanie. ()

oveckaoa odpad!

Chtěl bych se omluvit všem komediím z produkce Disney Channel, kterým jsem kdy dal odpad proti tomuhle z produkce jakési MarVisty byly kvalitní. Zde nefunguje nic máme zde jednu obyčejnou holku, která jde na střední a nechce být obyčejnou holkou (nikde se ani nevysvětlí co je na tom být špatného být obyčejný) tam si najde cca 6 kamarádek z nichž jedna se osamostatní hned na začátku (není zde ani vysvětleno v čem je jako tak dobrá, aby po ní všeci jak holky tak kluci letěly kromě toho, že je pěkná, ale to je tak zase každá druhá) ty ostatní dvě se ani za kamarádky nedají považovat jelikož ji jen využívají a profitují na ní.Tak, že jí zůstane jen jedna, která je ve filmu tak nevýrazná, že kdyby tam nebyla nic se nestane to samé ten její jediný kamarád v dílnách. Humor 0 Romantika 0 Příběh 20 5 procent dám za ty 2 písně co zazní na konci a za tu blondýnu na začátku, že měla pěknou sukni a oblečení jinak nic. Doufám, že z toho nebude více dílů. ()