Dvojčata Vincent a Frankie Martino – jeden barman s dvěma dětmi a vzpurnou manželkou v Brooklynu, druhý nonšalantní gambler s hromadou dluhů – se protloukají drsným světem newyorské Times Square roku 1971. Zatímco Vincent promýšlí způsoby, jak zlepšit svoji situaci a zaplatit dluhy svého bratra, potkává se s ostatními obyvateli centra města – včetně zkušených šlapek Candy a Ashley, mladých prostitutek Darlene a Lori a slizkých pasáků C.C., Larryho a Rodneyho, kteří svůj byznys provozují pod nepříliš pozorným okem NYPD. Mezitím, student NYU Abby, který se nechá kamarády naverbovat, aby nakoupil na ulici amfetamin, skončí v oblasti Times Square, jež se stane neobvyklým výchozím bodem pro velké změny v jeho privilegovaném životě. (HBO Europe)

dO_od

// Porno, drogy a rock & roll. Jenom je tam všeho zatím nějak málo, takže nezbývá než se nechat táhnout charismatickým Jamesem Francem a Maggie Gyllenhaal a čekat, co si pro nás David Simon (The Wire) připravil tentokrát. Pilot - 7/10 ()

mira007

Pilot je jen mozaika osudů lidí na okraji společnosti nočního New Yorku - drogy, hazard, prostituce, násilí.. Takže tenhle díl je seznamovací a silně atmosférický tudíž očekávám, že v dalších dílech se rozjede, protože mne zaujal díky: 1) téma 2) James Franco, který to táhne ( ale hodně zaujala linka studentky literatury v podání Margarity Levijevy) 3) filmová retro výprava 4) syrovost - násilí nebo velmi otevřená nahota ( otevřenější než v legendárních popůlnočních erotických filmech na Nově, on koneckonců Franco s nahotou žádný cavyky problém nedělá, kdo viděl homo King Cobra tak o hranicích onoho herce nepochybuje a tady má parádní scénu full nude s naprosto božskou zrzkou Amber Skye Noyes ) ()

Slasher

Ten legendární neřestný blikající 70’s Manhattan, kurvy pasáci, dvojtý Franco (od 11.22.63 se mi stýskalo) pod hlavičkou HBO - s radostí! Pilot je dobrá seznamovačka a děje se tak akorát, retro poctivý a je to slušně drsný, takže já jsem nalazen. ()

choze

Pilot k seriálu o porně, kde se porno nezmíní ani jediným slovem. A navrch se tu jen seznamujeme s postavami a celé to zatím nikam viditelně nesměřuje. Postavy jsou dobré, výprava taky, ale příště už by se mělo začít něco dít... ()

charlie_ando

New York 1971, Vincent Martino (James Franco) je barman a pocházející z Brooklynu, není to žádný svatoušek a život se sním taky nemazlí. Tvrdě maká, aby uživil svoji rodinu, znuděná manželka mu to však oplácí tím, že se po nocích tahá s kde kým a jeho dvojče bratr Frankie nadělal kupu dluhů při sázení na sportovní výsledky. Vinc je prostě součástí i pozorovatelem toho hemžení ve velkém lehce "nahnilém" jablku. Děj nikam nespěchá, spíš je postaven na zajímavých dialozích a hutné atmosféře a díky zdařilému střihu plynule přepíná mezi příběhy několika postav, kde za pozornost zvlášť stojí tvrdě pracující svobodná matka Eileen 'Candy' Merrell (Maggie Gyllenhaal) a osobitá studentka angličtiny Abigail 'Abby' Parke (Margarita Levieva). Sledujeme drsný svět pasáků, prostitutek, poldů, drog, nelegálních sázek a chlastu, který je zasazen do propracovaných retro kulis omšelého Manhattanu. Jako úvod a seznámení s postavami je to dobré, těším se na další díly. ()