Frankie je beznadějný romantik, který se chce zamilovat staromódním způsobem. Když se setká s Eleonorou, která v klubu rozhodně nehledá lásku, považuje to za výzvu a svým šarmem ji přesvědčí, že by mohl být ten pravý. Má to však háček Frankie má malý byt, v němž ještě stále bydlí jeho bývalá manželka. Fergus je muzikant, který se právě rozhodl, že už by se mohl usadit. Rád by tak učinil se svou bývalou láskou ze školy Mo, kterou však musí nejprve najít. Netuší ovšem, jak moc se jeho vyvolená za ty roky změnila. Eddie je zloděj, který do klubu nepřišel kvůli hudbě, ale proto, že se chce schovat před policií. Ale právě tady se setkává s podivínkou Jocelyn, kterou Ediie kupodivu přitahuje. Je však otázka, zda snaha navázat nové přátelství bude oboustranná. A pak je tu ještě řidič taxíku Jimmy, který má pro lidi pachtící se za láskou moudrá ponaučení (oficiálny text distribútora)

Shit

průměrnej romantickej film, který mě ničim nezaujal. celej příběh je založenej na to jak se k sobě snaží dostat několik dvojic prostřednictvým salsy a občas do toho jedou v taxiku, který řídí furt ten samej černoch a pořád někomu radí co má dělat a to mě fakt nějak nechytlo. A na nějakou zdařilou komedii to taky nevypadalo, snad jsem se ani jesnou nezasmál, možná se v tom dalo najít nečo duchaplnýho, ale já to asi nějak nenašel ()

Faye

Někdo tahá na schůzky fotografie hrobů a jiný neutuchající vzpomínku na svoji výjimečnou bejvalku. „chytrá, sexy, úžasná, krásnější než bohyně“. Další si ráda u oběda povídá „ úděsný co všechno můžeš dostat z jídla, teda myslím nemocí, ty věci co vytvářejí hnis. A kuře je nejhorší, salmonela“. A jiný přidá k příslibu vášnivé noci ještě ex manželku ve stejném bytě a někdy i ve stejné místnosti. Každý to prostě packá po svém. Ale protože všichni.„jsme přitahování k někomu, kdo nám voní.“ Stále hledáme a čekáme na tu správnou vůni. 4* si film u mě zasloužil za nezapomenutelnou situaci: potenciální přítelkyni otvírá dveře bytu ex manželka a z pod peřiny potenciálního přítele vykoukne další hlava, vážně roztomilé. ()

genetique

Tá zápletka a všetko okolo nej je vydarené znamenite, no všetko je to len o romanticky nafúknutom sladkom príbehu. Kostru tvoria tri zaujímavé a schopne prekryté párové minipríbehy, točiace sa okolo salsy, ktorej vnútenie do deja mi prišlo trošku mimo. Chýbala tam iskra, oživenie, či už zo strany romantickej, no hlavne humorné prvky mi chýbali najviac. 60%. ()

kareen

Sice to není jedna z nejzajímavějších nebo nejoriginálnějších romancí, jaké jsem kdy viděla, ale má to hodně fajn pohodovou atmosféru a hlavně výborné obsazení, v čele s mými oblíbenci Fergusonem a Morriseym. Akorát jsem čekala trochu lepší taneční čísla, když už to má tu salsu v názvu, ale nemůžu mít holt všechno. Filmová výzva 2016 ()

kleopatra

Takhle si představuji inteligentní příjemný film o vztazích: každý něco hledá, někteří si to přiznají, někteří sází na mimikry, ale protože je láska docela fajn stav, tak do toho nakonec jdou i zapřísáhlí singles. Sympaticky chybující postavičky na tanečním parketu, kde je dobře všem bez rozdílu, plus dva "filosofové" (bezradný praktik a "znalý" teoretik) plus smutný taxikář, jehož autem projde každý i se svým traumátkem ....... to vše dohromady je moc fajn film. ()

• Natáčení probíhalo v Londýně. Exteriéry jsou točeny ve skutečném Salsa Klubu v Hotelu Loughborough v Brixtonu. Všichni komparsisté jsou pak členy tohoto klubu. (Terva)
  • Celosvětová premiéra proběhla 14. září 2000 na Mezinárodním filmovém festivalu v Torontu. (BMW12)