Osudná chyba

(TV film)
  • Česko Osudná známost (viac)

Joe (Eric Roberts) ako bývalý policajt už má čo to za sebou. Tento rozvedený muž si kráti dlhé chvíle nezáväzným chatom, kde narazí na zvodnú Tanyou (Anne Heche). Táto krásna pokušiteľka sa zdá byť presne tou ženou, ktorú Joe potrebuje. Zdá sa, že Joe sníva svoj sen. Aféra je na svete a zdá sa, že nič nemôže zabrániť šťastiu týchto dvoch ľudí. Lenže Joe ešte netuší, že Tanya ho postupne zapletá do sieti svojich klamstiev. Nenechajte si ujsť tento šokujúci príbeh nakrútený podľa skutočných udalostí a pozrite sa na to, čoho sú ľudia v mene lásky schopní... (oficiálny text distribútora)

Lacike

Televízny thriller o jednom naivkovi, ktorého ojebe (vo všetkých významoch toho slova) jedna blonďatá femme fatale. Film zaujme len tým, že naivku hrá tradičný predstaviteľ zetkových zloduchov Eric Roberts. Ale na erotické scény je už starý. A Anne Heche aj tak nič neukáže. Slabota. 2/10. ()

st.verka

Film o tom, jak jedna manipulativní potvora vypekla slušného mužského. Dostala ho přesně tam, kam chtěla. V běžném životě nic neobvyklého. Pro mne ale bylo největším zážitkem vidět Erica Robertse pro změnu v kladné roli. Celou dobu jsem čekala, čeho že se od něj dočkám, takže jsem se vlastně soustředila hlavně na něj. A že to byla postava veskze kladná, bylo překvapivé. Musím uznat, že čas je k němu nadmíru milostivý a s postupujícím věkem se z něj stává zajímavý muž. ()

saaaky

Ohrabané téma s neoriginálním a nepříliš kvalitním provedením. Prostě a jednoduše něco, co už tu tolikrát bylo. Jen filmů, které mají v názvu " známost " je na světovém kinematografickém plátně XY desítek, tak proč nepřidat další do hrsti, že? Dvě hvězdičky pouze a jen za opravdu pěknou Anne Heche, které to neuvěřitelně sekne! ()