Burák s Mikem a Macátkem řeší, že se opět musí setkat s Denisou, která se mu určitě bude chtít pomstít za to, jak jí odmítl. A má pravdu. Verunu situace rozhodí a pečení kazí. Burák jí podrží a polibkem jí vrátí do boje. Denisa ale vrací úder a vypadá to, že Burák s Verunou dnes prohrají. Denisa přijde s nápadem, že by se před kamerami mohli zasnoubit. Když to oznamuje Burákovi, ten je razantně proti. Veruna se k němu sice přidává, ale málem se rozbrečí. Burák pochopil, že Verunu urazil. Je rozhodnutý se jí omluvit... Martin si přivedl Daniela k Mikeovi do hospody, aby si domluvili spolupráci. Mike dá Danielovi jasně najevo, že v jeho hospodě není vítán. Martin nic nechápe. Daniel pak Mikeovo chování říká Kláře, ale omlouvá ho, že určitě má starosti o zdraví otce. Dokonce navrhuje Didi, že s úkolem do školy jí určitě pomůže strejda Mike. Ta představa se mu líbí. Mike sice pochopí provokaci, ale Didi rád pomůže.

Soňa se snaží nepodlehnout iluzi, že by o ní Leoš stál, protože je Renáta zpátky. Ale Leoš chová trochu jinak. A Soňa si musí přiznat, že se zamilovala... Renáta se chlubí Monice, že jejich strategie návratu funguje. Všechno je naprosto v pořádku. Monika se s Renátou domlouvá na velkolepé akci v Grandu, protože pozvala jako manželka starosty známého umělce Zorana. Renáta věří, že má zase všechno pod kontrolou a horlivě organizuje kulturní akci. Ta má sice velký úspěch, ale Junior úmyslně Renátiny záměry zmaří. Renáta pochopí, že Junior už nikdy nebude dělat to, co chce ona. (TV Prima)

Luk Skywalker

Junior, který kope sám z sebe se mi zamlouvá. Prima před Vánoci ukončila vysílání tohoto seriálu, takže těch několik nakousnutých věcí jako vztah Leoše a Soni, Buráka a Veruny, Daniela a Kláry a "osamoceného" Mikea se dozvíme nejdříve v lednu. ()