Ohnivé kura

• Česko Ohnivý kuře (viac)
Česko, (2016–2018), 190 h 3 min (Minutáž: 15–63 min)

Jakub Prachař, Jan Dolanský, Kristýna Leichtová, Petr Štěpánek, Josef Polášek, Simona Babčáková, Michal Suchánek, Lenka Krobotová, Linda Rybová (viac)

Ohnivý kuře je seriál z gastronomického prostředí. Dvojice kamarádů – kuchaři Mike (Jakub Prachař) a Burák (Jan Dolanský) – se vydává do městečka Janovy Lázně, aby tu provozovala zděděnou hospodu. Táhne s sebou zátěž pobytu ve vězení a nařízený dohled probačního pracovníka. Na místě zjistí, že strýcova hospoda je ruina, v níž se rozhodně nedá vařit ani točit pivo. Navíc je tu hned přivítá konkurence. Nóbl hotel Grand, který chce pro sebe a svého syna získat snacha majitele, lidová hospoda U Slepičků, již vede praktická Manka s nepraktickým bratrem, a večerka asijského obchodníka a jeho krásné dcery. Zavedenou klientelu už má i cukrárna paličaté Kláry a její kamarádky. Aby Mike s Burákem mohli otevřít svou vlastní restauraci, musí nejdřív vydělat peníze. Jenže oni se kvůli své naivitě a neopatrnosti dostávají spíš do dluhů. V tu chvíli poznají, komu mohou věřit a kdo je pro ně skutečný nepřítel. (TV Prima)

Ba-jo odpad!

Ach, to je tak prosťoučké a pitomoučké...bohužel se dostavil ten nepříjemný pocit trapnosti, kdy jsem se jako divák styděl za to, co vidí na obrazovce...a tento pocit si asi dalším dílem uštědřit nehodlám...je mi těch herců, z nichž některé mám opravdu rád, docela líto...ale chápu, že peníze potřebují.... ()

honajz

Taková novácká nekonečná telenovela, které jsou ke cti snad jedině benátecké exteriéry (filmaři tam v poslední době ale točí nějak jak na běžícím pásu, asi mají od města slevu), kdy je naprosto jednoduchý nápad roztažen na milión epizod. Občas mi to tím soubojem kluků s majitelem připomíná Večerníček, Jáju a Páju v boji proti řezníkovi Krkovičkovi, ale nemyslím to nějak jako kompliment - večerníčkovské díly totiž mají jen deset minut a oproti tomuhle jsou nabity akcí až na půdu. Osmdesát hodinových dílů v podstatě o ničem, bez posunů v ději?! ()

pan Spock odpad!

Přemýšlel jsem, jak tohle ohodnotit, nebo co si o tomhle kousku myslet. Že se mi líbit nebude, mi bylo jasné už z upoutávky, ale zvědavost je sviňa. A nakonec mě to došlo, co mi vadí na tomhle a vlastně i na většině seriálů z komerčních televizí. Když natočí seriál na vážné téma (typ atentát atd.), působí nereálně, trapně a komicky, když je to seriál ze života (typ ulice atd.), působí nereálně, trapně a komicky. No a u seriálu komediálního, s nulovými filmařskými ambicemi, kde by tyhle aspekty neměli brát za úplnou prohru, dostaneme takhle trapný, zoufale nudný paskvil. Popravdě řečeno netuším, jak moc retardovaný divák bych musel být, abych vydržel sledovat i další díly. ()

Milonak odpad!

Po revoluci v roce 1989 započalo období, kdy se v různých oborech lidské činnosti začali objevovat a podnikat lidé, kteří pro daný obor neměli absolutně žádné předpoklady. Někteří psali scénáře, jiní režírovali a další si kupříkladu hráli na herce a všem jim to bylo umožněno díky amatérským televizním stanicím, které se tvářily světově, nebo si to aspoň o sobě myslely. A přesně tohle je případ tohoto paskvilu. Dementní scénář a povětšinou trapné herecké výkony - vůbec nechápu, proč by měli být profesí "herci" např. Prachař, Polášek, atd.. Neherectví je občas na místě a může být i zajímavé, ne ale v tomto podání. Už prosím takovéto hnusy netočte.....1% ()

Steve661

Měnim svůj názor. Prvních max 20 dílů je to koukatelný a doceal sranda pak je ale dalších 30-40 totální vztahová nuda o hovně. Růžovka, Ulice jak přes kopírák akorát místo jehel a stříkaček tam jsou dorty a kuřecí křidýlka. Nic se tam neděje, postavy plitké a koukal jsem na to tak nějak ze zvyku, když nebylo co dělat. Od cca 50. dílu se děj trochu zvednul, mělo to spád, trochu to tam zase žilo, ale stejně bylo na míle daleko vidět, ty hrozné výkony neherců, slabá produkce, typická soap opera kamera, atp... Ovšem od nějakého +- 65 dílu se to zase vrátilo do starých hovnových kolejí. Nic se tam neděje, postavy jsou už trapné, snaha navrátit tomu ten úplně prapůvodní "vtip" je ta tam. Opět se tam řeší úplný hovna a vrcholem všeho je pro mě aféra změny investorů toho logistického centra. SPOILER :D : Jde o to že Mikův brácha uzavře kšeft na stavbu čehosi s Mickovým úhlavním nepřítelem Danielem, ale pak ho menší lží z kšeftu vykopne a zakázku dostane jiný investor. Místo toho, aby byl Prachař nadšen, tak se pobouří, jak je to neférový a běží to říci svému otci. Na této hlavní dějové lince jsou pak vystavěny další díly cca 4-5. Tak to byl modelový příklad toho jaké nesmysly a podřadné blbosti se tam řeší. JO a věc, které mě ale skutečně DOJEBALA je ten strašlivý product placement nebo recept placement. 2 postavy v montérkách u ohně dělají jídlo v kotlíku a vede se tam diskuze o zahušťování a gramáži jednotlivých surovin....seems real :D nebo se starý Trébl divý, co mu přišlo za obálku a Junior mu s úsměvem na rtech vysvětlí, že se RWE přejmenovalo na něco jiného, ale že VÝHODNÉ SLUŽBY A BALÍČKY ZŮSTÁVAJÍ. Rada pro spotřebitele: RADŠI SE NA TO NEKOUKEJTE NEBO ZJISTÍTE, JAKÝM SMĚREM SE UBÍRÁ NÁŠ FILMOVÝ/TELEBIZNÍ PRŮMYSL ()

Galéria (3 841)

• V dekoracích se nacházelo 12 funkčních kuchyní. (TheSlezy)
  • Hotel Grand je ve skutečnosti jídelna místní základní školy. (TheSlezy)