Jace pronásledují vzpomínky na chvíle, kdy ho měla v moci Lilith. Clary se dozvídá o runě, která ji spojuje s Jonathanem. Luke dává Maie radu. (Netflix)

Tom10000

13.díl. Heidi se snaží prosadit ve svém klanu, a to se jí nakonec podaří. Hodlá zaútočit na Jade Wolf, vlčí restauraci, poté, co ovlivní Noru, spolužačku ze střední, aby vylákala preatora, po němž pátrají. Simon mezitím pomáhá, kde se dá, a následně se od Maii dozví, že se chce stát alfou a proto se s ním musí rozejít. Ona sama je po útoku v nebezpečí. Luke hledá s matkou Izzy a Aleca knihy, jež by mohly prozradit něco o jistém meči, který hledá Jonathan. Clary se vrací do Institutu, ale od té doby se nezastaví, aby našla způsob, jak se zbavit spojení mezi ní a Jonathanem. To ji ničí, a pomalu i mění (můj vlastní názor). Jace chce, aby se na chvíli uklidnila, a tak se i stane. Poté, co se spolu vyspí, ale zjistí, že ji Jonathan "píše", tj. vyřezal si do ruky text "chybíš mi", a to se zjevilo i jí. Izzy bojuje s novou touhou po upířím jedu, a vypadá to, že se jí celkem daří. Ale je tomu skutečně tak? 95 procent. ()