Réžia:
Wolf DietrichHudba:
Peter FröhlichHrajú:
Christian Rode (rozprávač), Wolfgang Kieling, Georg Tryphon, Lis Verhoeven, Hannes Kaetner, Lia Eibenschütz, Carolin Ohrner, Martin Lüttge, Peter Fröhlich (viac)Hrajú
Christian Rode (rozprávač)
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Fabrika na oficierov (1989) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Wolfgang Kieling
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Georg Tryphon
Najlepšie seriály:
Osmý smysl (2015) (seriál)
Lexx (1997) (seriál)
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Lis Verhoeven
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Hannes Kaetner
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Rytier šťasteny (1984) (seriál)
Dobrodružstvá Arséna Lupina (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Lia Eibenschütz
Nemecká ríša
Carolin Ohrner
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Komisárka (1994) (seriál)
Martin Lüttge
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Peter Fröhlich
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Wolfgang Müller
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Richard Haller
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Volker Brandt
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Komisárka (1994) (seriál)
Peter Capell
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Holocaust (1978) (seriál)
Disneyland (1954) (seriál)
Väznica parmská (1981) (seriál)
Gefion Helmke
Nemecká ríša
Wolfgang Büttner
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Raumpatrouille - Die phantastischen Abenteuer des Raumschiffes Orion (1966) (seriál)
Joseph Balsamo (1973) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Franz Rudnick
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Odvážni muži na krídlach (1978) (seriál)
Joseph Balsamo (1973) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Bibiana Zeller
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Lilly Schönauerová (2006) (seriál)
Hans Zesch-Ballot
Nemecká ríša
Käthe Haack
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Greta Zimmer
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Dobrodružstvá Arséna Lupina (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)