Sex and Violence with Machspeed

• Japonsko Nihon Animator mihon'ichi 14 (neoficiálny názov) (viac)
Animovaný / Krátkometrážny / Komédia / Pornografický
Japonsko, 2015, 10 min

Je to město, kde se rodiče neštítí zabíjet své děti a naopak ony děti se nebojí potřísnit si ruce krví svých rodičů. Šílené místo plné násilí, sexu a zkaženosti. A právě zde žije i Machspeed – soukromý detektiv a vymahač, který je tak rychlý, že s ním nikdo není schopný udržet krok. Společně se svými dvěma společníky – opičákem Násilníkem a nafukovací pannou Sexucciou – zde vede detektivní kancelář. Jednoho dne do jejich podniku zavítá nový klient se svým drobným problémem. Jenže než mu Machspeed stihne podat pomocnou ruku, rozpoutají se jatka. (EMIA)

Starletka

Ve Studiu Trigger musí být všichni fakt věčně na tripu aneb další příspěvek z kategorie "What the fuck did I just watch". A já opravdu nenacházím slov jak tento kousek vůbec popsat. Asi jedině názvem; ten to sám tak pěkně shrnuje. 7,5/10 ()

Jeoffrey

Co dodat? Ono se toho o tomhle šíleném kousku vážně moc říct nedá a to co se dalo řekli už ostatní. Každopádně pánové ze studia Trigger jsou vážně hodně šílená parta co dokáže kombinovat šílené věci do šíleného příběhu s šílenými charaktery a podivným zpracováním s velmi originální animací. Tady to má navíc jen pár minut a to ještě zabírá dost podstatnou část úvodní znělka Japan Animator Expo... Takže ve výsledku je to šílená a podivná jízda která ale rozhodně nenudí. 7/10 ()

SonGokussj

Asi nejrychlejší orgasmus a zbavení se panictví, které jsem za celý život v kinematografii viděl. Jak Startletka praví, "What the fuck did I just watch" totálně sedí. 65% ()