Americká bláznivá komedie o studentech, kteří se rozhodnou ztratit panictví nebo získat více sexuálních zkušeností za hranicemi USA v mexickém Tijuanu. Jejich cesta "za poznáním" je přivádí do různých komických, ale i nebezpečných situací. Po 24 hodinách se vrací domů "poučeni" a z chlapců se stávají opravdoví muži. (Golden Crown)

DEXTER099

Není to tak špatný film jak by se někomu mohlo zdát,ale samozřejmě nečekejte zázraky a něco extra zapamovatelného,ale u dnes stejně známých hvězd jako je Tom Cruise jsem viděl i horší filmy z jejich začínajících kariér.Hlavní bylo,že pro mě film nebyl nějak trapný a i sem tam jsem se zasmál.Takže celkově za mě 50% a tři hvězdy. ()

Olík

Osmedesátkový American Pie s nevýrazným Tomem Cruisem a až příliš výrazným Jackie E. Haleylem. Ztráta panictví po mexicku, bílé slípky, španělské mušky a princ aka sexuální predátor Pavel Trávníček dabující snad všechny vedlejší postavy…..prostě naivní teenage bláznivá komedie, jaké se v té době točily. Jestli mermomocí trváte na zlatých osmdesátých, tak bych doporučil spíš mnou oblíbený snímek Porky (r. 1981). ()

dr.horrible

Objektívne (po technickej stránke, hudobne, herecky) to až tak zlé nie je, v mojom hodnotení sa odrážajú hlavne veľké očakávania, bohužiaľ absolútne nenaplnené. Tešil som sa. Mám totiž rád teen komédie a predovšetkým tie z rokov osemdesiatych (hlavne teda Hughesa) a tie všetky ako také, majú jedno spoločné. Sú úplne iné, ako tie súčasné. No a pri Losin' It je problém práve v tom. Žiadna trápnosť, žiadne vulgarizmy, žiadny humor. Normálne neobdivujem kdejaké fekality, ale pri tomto filme by ma možno potešili aj tie. Je to totiž strašná, ale vážne že strašná nuda a horúci kandidát na výhercu ankety o najnezáživnejšiu a hlavne najnezaujímavejšiu teen komédiu všetkých čias. Prišlo mi, ako keby sa mi snažili znechutiť žánrové komédie tej doby a pri sledovaní ma neustále napadalo isté neobvyklé spojenie slov, na ktoré som myslel, že v súvislosti s teen komédiou v jej zlatom veku nikdy ani nepomyslím: Zlaté prcičky. ()

Fiftis

Jedná sa o veľmi podarenú americkú bláznivú komédiu o študentoch, ktorí sa rozhodnú stratiť panictvo alebo získať viac sexuálnych skúseností za hranicami USA v mexickej Tijuane. V hlavných rolách mladučkí Tom Cruise a Jackie Earle Haley. Ich cesta "za poznámím" ich privádza do rôznych komických, ale aj nebezpečných situácií. Po 24 hodinách sa vracajú domov "poučení" a z chlapcov sa stávajú skutoční muži. Tom Cruise ťahá celý snímok a už v jeho mladom veku sa dal jasne poznať jeho veľký herecký talent. Veľmi mi v dnešnej dobe chýbajú takéto filmy, ktorých bolo v 80tych rokoch nespočetne. Myslím tým také filmy, ktoré sa odohrávajú v sexi 50tych rokoch a sú to len také road movies alebo sú proste o mladých bláznivých osobách, ktoré sa len rozhodujú ktorým smerom sa vydajú a spoznávajú pravý život. ()

Mrkvič

Žádná velká sranda to teda není. Přiblblí mladí kluci a kromě mexikánců tu přihrávají i budoucí kvalitní herci. Nebýt scén z vězení, kdy září postava mísního bijce s hlasem Arnolda (v českém dabingu), nestál by tenhle film za shlédnutí. Zábavné teda bylo ještě to, že polovinu mužských postav dabuje Trávníček. A docela si to užívá, takže doporučuji jedině v českém znění. ()