Půlhodinový dokument, který sleduje výrobní štáb 5. řady seriálu Hra o trůny na třech natáčecích lokacích ve třech různých zemích - v Belfastu v Severním Irsku, v Dubrovniku v Chorvatsku, v Seville a Osuně ve Španělsku. Tato místa představují v seriálu Královské Přístaviště a Braavos v případě Chorvatska, Sevilla a Osuna zobrazují Dorne a Meereen a v Irsku se obecně natáčí záběry ze Severu. Fanoušci se můžou těšit na pohled do zákulisí na práci lidí, kteří tvoří tu největší televizní produkci. (HBO Europe)

SpaceOdyseus

Hlavni ucel tohoto dokumentu je sdelit nam fanouskum, ze na dalsi serii proste budeme cekat dalsi rok. Ukocirovat takto masovou produkci neni jednoduche a jeden nataceci den tu je priblizen pro cinefila celkem zajimave. Jde se opravdu po informacich a nejde jen o poplacavani po zadech, jak je u filmu o filmu bezne. ()

Evander

Tento dokument je velice zajímavým pohledem do zákulisí zaměřený zejména na organizační práci natáčecího štábu v den "D" a zároveň "On location". Rozhodně stojí za vidění. ()

blondboss

Dokument o tom, ako vyzerá natáčací deň jedného z najkomplexnejších a najsledovanejších seriálov v histórii kinematografie. Zaujímavý pohľad do zákulisia natáčania, ktorý je povinnosťou pre každého správneho fanúšika Game Of Thrones. Tešíme sa na ďalšiu sezónu. 80 % ()

rashaverak

Naproste minimum zajimaveho, napriklad zaberu z nataceni, drtiva vetsina jsou nic nerikajici kecy manazirku kteri se natrasaji jak stasne tezkou a hodnotnou praci vykonavaji aby nataceni mohlo probihat. ()

Fantasy

Tak tohle bylo výjimečně kruté ke všem fanouškům Hry o trůny. Navnadit je na novou sérii a potom je nechat ještě několik týdnů čekat. Nedávno jsem to viděla znovu a přestože jsem si potom mohla pustit celou pátou sérii, na kterou měl tenhle ,,dokument " navnadit neudělala jsem to, protože pak bych se musela mučit vědomím, že do té další zbývá dlouhých šest měsíců =( i tak ale musím souhlasit s ostatními, natáčecí lokace byly vybrány na jedničku, zejména Španělsko a Belfast. Velký obdiv a dík zaslouží také tvůrci a hlavně dvojice D+D, sice se občas neřídí přesně podle knihy, ale i tak klobouk dolů. ()