Sayko

Tak tenhle díl byl tak vyhrocenej, že už ani nevím, komu fandit. Jestli Proktorům, kteří mají všechno suprově pořešené nebo hlavním postavám nebo Danielovi, no je toho fůra. Spletité, akční, taktické, tak by se dala popsat náplň tohodle dílu. ()

classic

Kto je to vlastne postava proktor John ? „Vidím chlapa na vozíčku, čo má nádor, ktorý treba vyrezať, aby sa mohol vypraviť k vytúženej priehrade” . A zase bude u toho „nežné pohlavie” , ktoré sa nedávno samo rozhodlo, že pôjde po vlastnej ceste, ale mám pocit, že toho bude neskôr ľutovať. Zvyčajné, typické aféry, ktoré sa postupom času musia jednoducho vyhrotiť, lebo sa blíži finále tretej sezóny, ktoré dokáže racionálne uvažujúceho človeka, teda poriadne otupiť, tak ako i mňa, čo sa nedá opiť rožkom ! Títo ľudia nie sú celkom normálni, tak ako pred kamerou, tak aj za ňou, kde sa to hemží samými „kreatívnymi” tvorcami. Zo zomierania „dôležitých - nedôležitých jedincov” si netreba lámať hlavu. Dokonalí tupci ! ()

Pilda17

V tomto díle se přesvědčíme, že u FWD se smrt s nikým nesere. Postavy umírají brzy a dost překvapivě. Brzy po příjezdu se parta dostává do dalších problémů, takže nouze o napětí nebude. ()

kenkaku

Asi největší plus je, že jsme se zbavili toho nesympatického vypatlance (udeřit hřebíček na hlavičku bych to nazval) a příchod nových postav dává šanci ději na nový svěží směr. No žádná sláva to není, nicméně na FTWD je to slušné a série "jede". Karty se míchají a je vidět, že série má nový fenomén. Vem hereckou nulu a nacpi ji (na chvilku) do série. Čím víc otravnější tím lépe - seznamte se s proctorem... ()