Daniel (Rubén Blades) požár přežil a uprchl do Tijuany, kde ho před smrtí zachránila skupina uprchlíků v čele s Efrainem, který utěšuje Danielův zármutek nad ztrátou Ofelie. Daniel s Efrainem se pak rozdělí a Daniel začne pracovat jako pracovník na přehradě, kde bude muset čelit velkému rozhodnutí. (Doomcourier)

Doomcourier

Ikdyž se tahle epizoda tváří jako vycpávka mezi hlavní linkou na farmě, tak je to snad jedna z nejlepších epizod celého seriálu. Daniel Salazar je opravdu skvělá postava, která baví čím dál tím víc. Jeho vnitřní boj na konci epizody je pojat a zahrán bravurně. V téhle epizodě se vyplatí sledovat každou vteřinu. ()

kenkaku

čtvrtá epizoda není nic jiného než "scénáristický LOL". Protože jedna z ústředních postav je pryč, musela jiná vstát z mrtvých :). A ten popis... "bojoval, jsem a bojoval a najednou z toho byl venku". Tedy další 100% vycpávková epizoda která jen má dát smysl proč se vrací někdo o kom si všichni myslí že už nežije. Pozitivem je, že jsme pryč z pitomé osady vidláků co si hrají na spasitele, negativem, že je to zase celé o jen vlekoucí se vata i když dávající naději na rozmanitější děj (další dějovou linii) ()

Furmi

Nechcem veľmi predbiehať a nebodaj niečo zarieknuť už po štvrtej epizóde ale Fear vyzerá túto sezónu byť nesmierne nadupaný. Prva a druhé séria boli čisto priemerné veci ktoré hrali druhé husle oproti TWD a boli len spestrením popri čakaní na novú sériu the walking dead. Avšak, čo možno aj nahralo Fearu tento rok do karát bolo to že 7. série TWD bol prepadák (podľa mňa najhoršia séria zo seriálu) a tak prichádza Fear ktorý je zatial omnoho lepší. Dúfam že toto tempo, atmosféra a brutálne dobrý scenár vydržia Fearu až do konca 3. série, bude sa načo tešiť. ()

classic

Jednoznačne - Najlepšia epizóda seriálu Fear TWD v celej svojej doterajšej histórii ! Nadčasové, strhujúce, atmosferické, účinné, vyčerpávajúce, sugestívne, a synonymá by mohli pokračovať donekonečna... Takmer sú to dva roky, čo beží, predchodca “slávnejšieho brata” The Walking Dead, no nepamätám si, žeby niektorá časť na mňa takto zapôsobila ? Maximálne ma poznačila, a som k tomu extrémne nadšený ! Bohato mi stačil LEN, IBA „Mexičan” Daniel Salazar, a jeho zaujímavá minulosť, ktorú automaticky zúžitkoval, pretože má z nej dostatočné skúsenosti. Prevažovala španielčina, a to v dobrých 85. % ( do riti, Amíci museli čítať svoje titulky, hm... ťažký oriešok ? ! ), a nepotreboval som ďalší mančaft, síce mihol sa tu Strand, ale nejaký význam to aj tak nemalo. Tento svieži jazyk často prekrýval potrebné titulky ( vložené eng ) k pochopeniu diania, ale povzniesol som sa nad tým, lebo ma veľmi interesovala réžia, strih a kamera + herecké výkony, ktorým maximálne dominoval, už spomínaný predstaviteľ Salazara, Rubén Blades, ktorý svojim brilantným výstupom zatienil všetkých okolo. Tentokrát bol scenár realizovaný, nie z pajzlu, ale z kanclu, a je to poznať, aj tak pochybujem, že to bude takto kvalitatívne, nadštandardne pokračovať i do budúcna, ale Bodaj by to tak bolo, nebránim sa tomu. Chválim vás všetkých ! ()

Pilda17

Jedna z postav předchozích sérií hlásí návrat. Už v začátku přijde scéna, kde ho zombie pronásleduje, dech beroucí scéna a její záběr neměl chybu. Hudba tomu dává ještě větší grády. Celý díl nás seznámí se Salazarem a co ve skutečnosti je. Rozhodně není žádný svatoušek, čeká nás napínavý díl, který vyvrcholí v závěru. Celkově v této sérii je prostředí daleko zajímavější a seriál dostává nový směr, který chybí originálu a od Fear Walking Dead tohle nemohl nikdo čekat, což je obdivuhodné, co tady tvůrci v prvních dílech předvádějí. Doufám, že se i v dalších dílech nezastaví, tempo nepoleví a atmosféra nezmizí. Prozatím máme velký důvod k potlesku. ()