Přeživší se připravují na útěk z oblasti na raftu, Alicia se mezitím vrací, aby zachránila ještě jednoho člověka, který uvízl ve spadové zóně. (Prime Video)

Krychlicka1

Možná by to trochu fungovalo, kdyby tomu nebyla věnována celá epizoda, hrozná nuda, plná halucinogenních keců, kterých už tu bylo spousta, jako Aliciu mám rád, ale ať už se buď vyléčí, nebo důstojně umře, protože v takovém stavu jí vidět, už je fakt otrava. Říkám, tuhle epizodu mohli rozdělit, na zdrhání z hořící věže, a Alicii blouznění, aby to za něco stálo, ale bohužel si scénáristé vybrali jen jednu z možností. ()

evilmind odpad!

Bezkonkurenčně nejhorší episoda už tak shitové show. Mezi pláží a věží by se vyplatila kyvadlová doprava, tolikrát šli tam a zpátky... ()

Doomcourier

Spoilery!!! To, že tvůrci tím, že Alicia přežívá kousnutí, popírají zákony TWD světa, by se dalo ještě jakž takž překousnout (třeba se to ještě nějak vysvětlí, nebo fakt za chvilku umře). Jenže epizoda je 50 minut naprosto nezáživné blbosti. Asi po třicáté vidíme Aliciu (které je opět věnována celá epizoda), jak má naprosto dementní halucinace a chová se, jako kdyby měla IQ 20. Nejhorší na tom je, že se tak chovají i postavy okolo ní. Alicia se zrovna probudila z bezvědomí, takže nechat ji odejít někam za postavou, která ani neexistuje, je fakt skvělý nápad. Jediná zajímavá věc na téhle epizodě byla ukázka na další, protože se v ní objevila Madison. ()