Každodenní rutina June a Dorieho je narušena, když objeví původní účel jejich dočasného domova a jeho zlověstné spojení s Teddyho minulostí. (Prime Video)

kenkaku

Nečekaně fokus na další skupinu (co asi bude příště?). Podle nastaveném trendu očekávám idiocii a to že po 3/4 hodině budeme tam co na začátku (tedy děj se nikam nepohne). A ono ne. Sice opět kraluje vrchol debility postav (mluví o dekontaminační komoře, aby nezanesli dovnitř radioaktivní prach, ale debil vyleze ven a nechá dekl dokořán…), ale naprosto fenomenální začátek nahrazují halucinace ochlasty na suchu. Je to sice otravné, ale ne debilní. Vypadá to dobře, dává to smysl a jediné co mi opravdu vadí je ignorance odpovědí na otázku “kdo jsou ti v maskách”. Hodně mi také vadil ten zkratkovitý závěr. Nicméně, zatím nejlepší epizoda. ()

Krychlicka1

Určitě lepší než předešlé díly, protože konečně sledujeme nějaké sympatické postavy, plus díl má zajímavý takový temný, tajemný nádech díky nevyřešenému případu z minulosti, ale zase se děj drží na jednom místě a nijak neposouvá a to prostředí radiace už mě moc nebere. ()

• V epizodě zazní píseň „California Dreamin'“ od The Mamas & The Papas. (Duoscop)