Odplata: Komisař Jouvert (Victor Lanoux) bojuje se zločinci, jeho žena Jeanne (Annie Girardot) píše detektivní romány. Vydavatel v reklamní příloze uvedl, že autorem detektivek je komisař, který píše pod pseudonymem. Jouvert neoprávněně sbírá uznání svých kolegů. To samozřejmě Jeanne rozdurdí. Přítelkyně Jeanne Anne Beaufortová (Dominique Labourier) také není spokojená se svým mužem, protože ten prodává zbraně. Jeanne a její přítelkyně Anne se chtějí pomstít mužům. Za komplice si vybírají krásnou dívku Sylvii (Catherine Alric), která byla propuštěna z vězení a má také svůj důvod nenávidět muže. Její milenec totiž vyloupil klenotnictví, ale ona kvůli tomu strávila pět let ve vězení. (Snorlax)

Snorlax

Lehce feministická krimi komedie, ale holky pod vedením Annie jsou úžasné a hlavně nápadité. Dámám vše klape do doby, než místo mozků opět zapojí svá srdce. ()

argenson

Překvapivě sympatický Victor Lanoux a nesmírně půvabná Catherine Alric. Jak už řekla kolegyně Snorlax, je to feministický film, a já za sebe dodávám, že zábavný jen velmi prostředně. Rozhodně není třeba litovat, že se to do naší distribuce nedostalo. Mně osobně případný filmový zážitek rušila otřesná trvalá Annie Girardot, na kterou jsem se musel pořád soustředit. ()

Martin741

Viem, kto bol Victor Lanoux /Utek 1978 a Blazniva Dovolena v Evrope 1985/. Scenar je hodne slaboduchy, nic sa tam nedeje ..... reziser Kamen Larry mi tiez nic nehovori, a prehlad mam dobry. Annie Girardot t ubola vyslovene zbytocna, sa jej cudujem ze do toho liezla : 20 % ()

curil

Francouzská kriminální komedie, která hodně  fandí ženám. To jsou hlavní hrdinky příběhu, které mají své důvody, jedna jak druhá, pomstít se svým mužským protějškům. Mužští představitelé jsou sympatičtí, ale ženské jsou na tom v mých očích poněkud hůře. Nejsem obdivovatelem (na rozdíl od   většiny Čechů) Annie Girardot a ani Catherine Alric, krásná blondýnka, mě v žádném filmu nezaujala. Celý příběh je značně vykonstruovaný a na komedii je toho humoru nemnoho. Celkem zklamání. ()