Dobrodružná výprava Scooby-Dooa a jeho kumpánů do vzdálených světů znamená velký krok pro celé psí pokolení! Scooby-Doo, Shaggy, Fred, Daphne a Velma vyhrají poslední volné letenky do vesmíru. Na cestu se vydají v ultra moderní kosmické lodi miliardáře Slye Barona zvané Sly Star 1. Jejich nespoutanou zábavu však naruší setkání se záhadným mimozemšťanem, který začne raketu ničit! Posádka musí rozbitou loď opustit a přesunout se na Baronovu základnu... na odvrácené straně Měsíce! Podaří se pětici kamarádů rozluštit mimozemské tajemství? Najde Scooby-Doo na Měsíci pochoutky? Sundá si Fred někdy helmu? Pusťte se spolu s nimi za odpovědí až na samou hranici vesmíru! (Magic Box)

blondboss

Scooby-Doo vo vesmíre. Je pravda, že už chýbal len tam, všetko ostatné už bolo vymyslené. Príšera celkom fajn, dá sa to na to pozrieť a Scooby so Shaggym sa opäť utrhnú, čo sa týka hlášok. Mám už ale pocit, že to celé sme niekde videli a už je to len varenie z vody. Neviem, možno ešte príde niečo lepšie. 55 % ()

stration

Jedna z nejlepších taškařic této party za poslední dobu. Příběh je nejenom zajímavý a napínavý, ale celkem originální a je od začátku do konce prošpikovaný perfektníma vtípkama, kde jsem se mnohdy smál nahlas. Perfektní byly také odkazy a narážky na hroznou kupu sci-fi a podobných filmů, dokonce hlavní příšera vypadala (dejme tomu) jako Vetřelec. Doufám, že se brzo dočkáme dalších skopičin. ()

janececek

Vážně nechápu, jak to může mít tak dobré hodnocení. To divákovi opravdu stačí tak málo? Skvělý námět, výborná grafika, skvěle vypadají nestvůra, to ano, ale to je tak všechno, co se na tomto filmu dá chválit. Poslední dobou se tvůrci zaměřují především na počítačové zpracování příběhu a na celkový děj úplně zapomínají. „Poletí do vesmíru, parkrát je vyděsí obluda a nakonec ho odmaskujou. Přidáme pár rádoby vtipných hlášek a voalà, filmeček hotov!“ Jediné co se mi líbilo bylo závěrečné odmaskování, to bylo parádní, ..námět byl opravdu dobrý, ale strašně špatně napsaný. V částech 00:00 - 12:00 a 59:00 - 1:16:00 alespoň o něco jde, zbytek je jen ubohé, prázdné klišé. Je to škoda.. 30% ()

Carol Pifková

Tento Scooby bol tak nudný, že som aj zabudla, že som ho videla. Minimálna pozornosť venovaná riešeniu celej záhady, celé to bolo ako keby zamerané na vzťah medzi Daphne a Velmou. Ale aspoň chválim vzhľad príšery, ktorá bola vlastne taká decentná kopírka Aliena. Celý film som si vravela, že preboha kedy sa to skončí?! ()

Stanislaus

Tentokrát Scooby-Doo sází na výpůjčky (resp. vykrádání) z Vetřelce, které je patrné hned na první pohled (nestvůra, "robot", vesmírná loď bez úniku atd.) - dále je očividný i trochu jiný vizuál. Co se humoru týká, tak byl tento díl poněkud sušší, ale zase byl o to více zručněji animovaný, takže se plusy a mínusy ve výsledku vyrovnaly. Zkrátka další z mnoha "dobrodužství party děcek, které jen tak narazí na záhadu, kterou i vyřeší". ()