V sázce jsou životy, a tak Janice drsně zmáčkne Darlene a Dom. Elliot se vrátí do svého útočiště z dětství a hledá sílu bojovat dál. (Netflix)

ALIENka_

Teď se to ale slušně rozjíždí! Elliot je úplně v prdeli, což mu nemůžu vůbec mít za zlý, jelikož jsem taky ještě pěkně v háji z předchozí epizody, která byla jako rána pěstí do čelisti. Dark Army má velice wholesome moment, kdy rodině DiPierrových dají k narozeninám zážitkový poukaz na únos. Ale vtípky stranou, tohle bylo skvělý, už jsem sice čekala, kdy se to otočí na dobráckou stranu, ale otočení udělali opravdu bravurně. Fakt jsem si myslela, že tam Dom umře (což je pořád sice možný, ale nějak si říkám, že pro ni mají tvůrci ještě pár es v záloze), pak zabijou Elliota a Whiterose uskuteční svůj úžasný sen o bůh ví čem. Ovšem ne ne, Dom si totiž udělala kámoše z šílenýho Ira, kterej se rozhodl zabít pár Číňanů, a svoboda byla na světě. Já věděla, že něco plánuje, Dom není ten typ člověka, co by takhle spolupracoval. A ta závěrečná scéna, kde se Mr. Robot baví s Elliotem o jeho tátovi... ponurostí a pesimismem se teď opravdu nešetří. Hodnocení: zajímalo by mě, jestli se ještě někdy objeví Irvin (ten brejlatej cápek se sekerou), ještě bych ráda viděla jeho comeback, ale hádám, že svoji práci už udělal/10 ()

Anderton

Po čase tu opäť máme "normálnu" epizódu aj s nejakými tými akčnými klišé. Áno, situácia sa síce rýchlo vyrieši, ale skôr pre potreby ďalšieho priebehu, než podľa autenticity scény. Nechcem tu samozrejme spoilerovať. Spád to malo určite väčší než predchádzajúca geniálna epizóda, čo nie je automaticky zárukou aj väčšej dokonalosti, ale vysokej spokojnosti určite áno. Skôr ale nádych pred tým "najdôležitejším hackom seriálu", ktorý som mimochodom očakával už teraz. ()

Frajer42

Spoilery! Po kulturní divadelní vložce z minulého dílu tvůrci navázali podstatně akčnější epizodou, která se dle očekávání točila převážně kolem lesbického dua, které se pokoušelo vylízat ze zdánlivě nevylízatelné situace. Darlene mi dosud nepadla do oka a ani do konce poslední série to jistě nestihne, ale smrt sexy zrzky by mě zarmoutila. Cítím trošku zklamání nad vývojem, že si tvůrci nepřipravili znovu nějaký kolosální zvrat a neodnesla to některá z hlavních postav, čímž by si u mě získali plusové bodíky za další nepředvídatelný vývoj. Místo toho došlo ke, velmi velmi slušně řečeno, nepravděpodobnému vývoji a holky lesbický stálo řádění bachyně a obávané Dark Army, která má za normálních okolností své uši a oči všude, pouze jednu propíchnutou plíci. To bylo trošku takové pohádkové a hlavně na vysoké poměry tohoto seriálu slabé, jako ty 4 kousky, které dávám.. ()

Petr.Kocfeld

Ale jo,dobrý.Tato epizoda byla napínavá.Hlavní hrdina je programátor Eliot.Seriál se odehrává ve "fiktivní" blízké budoucnosti...Dávám 3 hvězdy a 65 procent.Mně se to docela líbilo.Rami Malek coby programátor Eliot je dobrý herec. ()