Elliot a Darlene závodí s časem při realizaci náročné loupeže a Dark Army nenechá Dom vydechnout ani o Vánocích. (Netflix)

Frajer42

"it's cool dude we don't have to talk." Tohle posunulo pomyslnou filmovou nebeskou klenbu zase o kus výš. Sam Esmail a všichni, kdo měli s tímto dílem co do činění, musí být zákonitě geniální. Jak kdyby tvůrcům nestačilo, že servírují seriál, který není s ničím současným snad ani možné srovnávat. Oni si u toho stíhají ještě hrát. Nejmokřejší sen, jaký si dovede divák představit. Pokud se pohybujete v IT oblasti, tak si tento mokrý sen umocněte na druhou. ()

BrooksW.Here

Najnapínavejšia epizóda, akú som kedy videl! Päťdesiat minút čistej dokonalosti, pri ktorých som absolútne stratil pojem o čase a na konci som zostal prekvapený z toho, že to vôbec skončilo... Bezchybná adrenalínová bomba, ktorej spracovanie nenachádza v rámci seriálovej tvorby akéhokoľvek konkurenta... Jazda ako na horskej dráhe, ktorej netreba žiadne slová (s výnimkou jednej vety na začiatku a na konci) k tomu, aby dosiahla doteraz najvyššieho možného stropu (ktorý však dosahuje aj piata epizóda tretej série) a za sprievodu nervydrásajúceho soundtrackového božstva (ktorému kraľuje skladba 405.3 Thumb CAD) nastavuje táto epizóda latku Mr. Robota na extrémne vysokú úroveň, ktorú nebude jednoduché prekonať... Všetkým tvorcom skláňam obrovskú poklonu! _____________ "It's cool dude. We don't have to talk." ()

Arigato

Jedna z nejlepších seriálových epizod vůbec! Většina lidí by asi dala přednost terapeutickému sezení o nějaký ten díl později, jenže právě 405 Method Not Allowed je dle mého archetypem dramatu, ze kterého napětí přímo tryská. Esmail je génius a celou čtvrtou sérií to jen dokazuje. Skvěle odvedená režie a bravurní práce kamery, jenž zajistily úplnou plynulost děje s nápadem kompletní absence dialogů a vynikajícím soundtrackem z dílu vyždímaly naprosté maximum. ()

ALIENka_

Tak moment! To mi chcete říct, že Elliot fakt nechal Tyrella odkráčet kamsi do prdele do lesa, si děláte srandu, že jo. Jestli je fakt po něm, tak to byla doslova nejhorší smrt, a to říkám jako člověk, co nesnáší plot armor a líbí se mu, když postavy umírají jako na běžícím páse a ještě lepší, když to nečekám. Ale sakra, ty smrti mají mít nějakej dopad a ne jenom "Tyrell dneska nepřijde na schůzku." (-_- )ノ No nebudu se tady rozčilovat, nic není jistý a stále ještě věřím, že z toho bude něco většího. Každopádně tvůrci nás obdarovali dokonce i akční scénou. A tentokrát jsem to opravdu nečekala. Elliot má teda pořádnou výdrž na ajťáka, co sedí pořád jenom doma. Za to ta špionážní sekvence, tak ta byla skvělá. Sekuriťáci jsou sice jako vždycky slepí a hluchý, ale protentokrát je vše odpuštěno, protože tohle bylo zkrátka skvělý. Musím tvůrcům nechat, že napětí umí budovat dobře jak svině, a to prostě cením! Hodnocení: nejezdí Darlene pořád v tom kradeným autě, že ne? Protože to vypadá úplně jako to auto z minulýho dílu.../10 ()

geklon

Na oko. Bohužel forma překryla obsah. Vím, že forma "pantomimické" epizody, je i od tvůrců jasné předkládána jako výplň nezáživného obsahové děje, ale na mě to dojem neudělalo. Né tak jako podobně koncepčně laděný šestý díl předchozí série, který byl zas jakoby na jeden záběr. Navíc Elliotův záměr při honičce na sebe odvést veškerou pozornost, mi u tak geniální a introvertní osobnosti, přijde absolutní blbost. ()

• Celý díl se odehrává 25. prosince 2015 v časovém rozmezí 7:22 až 12:37. (Arigato)
  • V celé epizodě jsou pouze dvě mluvené věty. (Arigato)