Dom je přesvědčená, že se Dark Army chystá zamést stopy, a udeří na vybraný cíl. Rozrušený Elliot málem zmaří klíčové plány, ale pak všechno zahalí tma. (Netflix)

JohnMiller

Záverečná časť ma nejako extra nenadchla. Vlastne suma-sumárom celá druhá séria bola nejaká nevyvážená rozťahaná. Boli tu síce momenty kedy ma scenáristi úplne rozdrvili a mindfuck momenty ktoré stále za to ale keď si to spätne prehrám, prvá séria mi šmakovala viac. Nie, že by to bolo zlé... Bol by som rád keby tretia séria pokračovala v rovnakom duchu, akurát troška viac obsahu by sa hodilo. ()

ALIENka_

Tak dámy a pánové, je to tady! Poslední díl, kterej vám zprostředkovávám takhle z budoucnosti po dokoukání celýho seriálu. Od další série už tu máte zase mě koukající poprvý a tu správnou first feel reakci. Jinak jsem jediná, kdo cejtí to sexuální napětí mezi Elliotem a Tyrellem? Já se omlouvám, ale ty dva jsou atraktivní, ach bože! Každopádně... Kde jsem to byla? Máme tady poslední epizodu a jsem ráda, že je hodně o vztahu Tyrella a Elliota, ty dialogy mezi nima jsou prostě boží! A úplně jsem zapomněla, jak úžasný jsou tady herecký výkony! A Joanna je nejvíc děsivá žena! Saakra bejt Tyrellem, tak se podělám pokaždý, když na mě promluví. A ten souboj na konci? No do prdele! Hodně se nám přiostřuje! Je tady tolik dějovejch linek a všechny jsou tak zajímavý! Třeba když Dom vzala Darlene a ukázala jí tu místnost, kde je vyšetřovali a měli na stěně úplně všechny jejich obličeje! To bylo něco, vám řeknu! A Tyrell střelil Elliota!! Hodnocení: tenhle seriál je z jinýho světa, přísahám/10 ()

TomX2

Celkový dojem: Druhá sezóna je konečne za mnou a celkovo som si ju dosť obľúbil, avšak musím sa priznať, že so záverom nie som spokojný a ani ma nijak nenadchol. Finále s Elliotom, Wellickom a Mr. Robotom síce bolo napínavé a skvelo, realisticky natočené, dej okolo agentky Dom, fbi a Darlene ma pre zmenu nudil a taktiež to strháva niekoľko bodov. Záverečná scéna je divná a trochu zaujímavá a koniec ostal otvorený - pre ďalšiu sériu tak akurát. Aj keď zopár scén stoji naozaj za to, celkovo to je však "len" priemer. Moje hodnotenie: 50% ()

Frajer42

I jako nejvěrnější a největší fanoušek seriálu musím konstatovat, že na závěrečný díl to bylo teda trošku slabší. Čekal jsem brutální nářez srovnatelný s koncem první série. Celkově vzato, první série strčila tu druhou těžkým způsobem do kapsy. I přesto seriál stále o velký kus vyčnívá nad současným kvalitativním průměrem současných seriálů a já si úplně všechny díly velmi užil. Aby se člověk dočkal odpovědí na otázky, kterých se v průběhu série nastřádalo požehnaně, tak si bude samozřejmě muset počkat na nadcházející sérii. Jináč se mi v tomto díle zamlouvala psychologická hra u výslechu a glorifikace práce FBI, která toho samozřejmě mnoho zjistila. Za zmínku stojící byl i závěr, který dost nápadně a bez veškerých okolků vykradl Fight Club. Celkově to na 5 hvězd bude, ale musím se přiznat, že jsem z druhé série mírně zklamán. ()

Anderton

Tak keď prvá séria bola viac menej kompaktným celkom, tak tá druhá si necháva dosť otvorených vrátok pre tretiu, alebo teda viaceré nezodpovedané otázky ani nemala v úmysle včas zodpovedať. Jedna snová scéna z úvodu série sa stala kľúčovou pre jej záver, čo rozhodne kvitujem, ale myslím, že Esmail a spol. mohli byť v závere trochu doslovnejší, ukázať naplno všetko a nemuseli by sme si viaceré veci domýšlať. ()