Po únosu a podivné zkoušce naváže Angela překvapivou známost. Nečekané setkání málem připraví Elliota o rozum. (Netflix)

TomX2

Celkový dojem: Trochu divnejší diel. Únos a vypočuvanie Angely mi veľmi nesadlo a nudil som sa, okolo deja, ktorý sa točil okolo agentky Dom tiež, tak mi len ostalo čakať dokedy sa konečne ukáže Elliot a to je asi aj najkladnejšia stránka epizódy - máme možnosť vidieť, ako je Elliot totálne mimo, nevie kde je, čo robil a čo vlastne hľadá a vôbec, či je svet okolo neho skutočný. Tiež som sa konečne dočkal Wellicka, no celé mi to prišlo akosi divné a znovu sa na mňa zalepili otázky ako v prvej sérii - žije on vôbec alebo je to ďalšia osoba v Elliotovej hlave? (o_O) Moje hodnotenie: 50% ()

Anderton

Esmail si povedal, že nechce, aby to mali diváci tesne pred koncom série veľmi jednoduché a tak pripravil jeden z najmysterióznejších dielov. Podobne, ako Elliot si už nemôžeme byť vôbec istí tým, čo vidíme a konečne dostala tie správne grády aj línia s Angelou. Trochu to celé pôsobilo ako z iného seriálu, ale prečo nie. Kvalít predchádzajúcej časti to ale v mojich očiach nedosiahlo. ()

ALIENka_

Ježiš, tu scénu, kdy unesli Angelu si pamatuju. To bylo děsivý a divný zároveň. Chápu, o co se snažili (No i když vlastně ne, moc to nechápu. O to, aby ukázali, že jsou Dark Army úplný magoři? Nic novýho pod sluncem.). Vypadá to dobře a všechno, ale na druhou stranu hrozně absurdně. Za prvý, proč by to sakra dělali v obyčejným sousedství, kde by Angela mohla prostě vyběhnout z baráku a měli by po prdeli? Neříkám, že by to měla lehký, ale šlo by to. Proč ji nezavřou někde na odlehlým místě? Pak ta celá věc s tou malou holkou. Prostě nechápu, jakej hlubší smysl mám hledat. Vypadá jako Angela a ptá se jí na soukromý otázky. Ok, ale kde je ta pointa celýho toho divadlo sakra? Rozumím, že chtěj, aby konvertovala k Dark Army, ale proč tenhle způsob, kterej mi vůbec nedává smysl?? Nějak mi přijde, že to tam dal tvůrce jenom proto, ze to vypadá dobře. Což je pravda, ale stejně... Prostě proč? Radši od toho jdu dál. Dom - sakra tuhle ženu fakt lituju. Chudák, tak se snažila všechno vyřešit, a když vidím, jak se osamělá baví s Alexou... Na tuhle scénu jsem nezapomněla ani teď po dokoukání. Hodnocení: každopádně Tyrell je zpět!!/10 ()

JohnMiller

Konečne sa prestal hanbiť ten tretí v Elliotovej hlave a dokonca už povedal pár slov. Zábery s ním (teda iba s kamerou) boli rovnako skvelé ako v predošlej časti. Celá časť bol celkom slušný mindfuck ktorý stál na unesení a nasledovnom vypočúvaní Angely Moss. To ostatné nebolo nič extra a nemám vôbec žiadny pocit že by sa niečo zásadné vyriešilo keďže ide o finále série. ()

Frajer42

Elliota bylo poměrně málo, přesto tomu nechyběl ten správný šmrnc. Díl splnil poslání partu 1 a opravdu nalákal na part 2 a závěrečné zakončení série, které bude určitě kulervoucí. Kyberválka je konečně v plném proudu. Mezistátní pletichaření taktéž. Angely bylo na můj vkus hrozně moc, ale vzhledem k tomu, že celý díl psychicky trpěla, tak jsem si pohled na ni vůbec poprvé užíval. Rozhovor s transvestitním rákosníkem stál opravdu za to. A hlavně jsem se na závěr dočkal pana Wellicka. Nebývá než doufat, že nebude nějakým přeludem. ()