Po nejnovějším hacku fsociety se Dom a FBI snaží zachránit si reputaci. Právník E-Corpu prozradí krytí skupiny a Darlene ztrácí důvěru v Cisca. (Netflix)

JohnMiller

Rozhodne nie zlé, plné paranoje a strachu z FBI ale ako tu spomínajú v komentároch kolegovia, "Chýbal tomu Elliot". FBI sa blíži k stope Fsociety a banda poctivých nerdov jednoducho nedokáže racionálne regulovať. Stopy si po sebe kryli na 110% vždy, no nečakané situácie nenechali na seba čakať. Menej minducku ale za to viac rozohraných partičiek s postavami. ()

Anderton

Po prekvapivom závere minulej epizódy bolo podľa mňa múdrym rozhodnutím nechať Elliota vychladnúť a s ním aj divákov od jeho prítomnosti a venovať sa ďalším zaujímavým dejovým líniám. Konkrétne tej kriminálnej, kedy si šik FBI vyšetrovateľka na základe jednej posratej guľky z miesta činu a nejakého pridrbaného plagátu z techno párty začína skladať dokopy konšpiračné puzzle. No a rozhodne mi prospelo, že nám tvorcovia dali pokoj aj od Tyrellovej manželky. ()

TomX2

Celkový dojem: Priemerná epizóda, tiež mám pocit že v tejto sérii Elliot nehrá veľmi dôležitú rolu a je to skôr vedľajšia postava. Darlene som nemal nikdy rád, teraz sa tiež nespravala veľmi reálne a je to aj o dôvod viac, aby som si ju viac znenávidel. Čo sa týka Wellicka, zatiaľ sme sa nedozvedeli čo sa s ním vlastne stalo (najpravdepodobnejšie je to, že bol v kufri auta, viz diel č. 6) a vyšetrovanie FBI je nezaujímavé, takže viac to rozhodne hodnotiť nemôžem. Moje hodnotenie: 50% ()

Frajer42

Chyběl tomu Elliot. Bylo tomu vůbec poprvé za 18, chcete-li 19, odvysílaných epizod. Bez něj by seriál dlouho šlapat nevydržel. Jeho sestra Darlene je sice nemálo mrdlá, ale není ani zdaleka tolik zajímavá. Celý díl se vlastně táhne v dosti pochmurné atmosféře, kde nikdo není v bezpečí a hlavní aktéři dřívějšího hackerského útoku nevědí, či se mají dříve obávat Dark Army nebo FBI. Ze začátku dílu mi to celé přišlo celkem o ničem a snad poprvé během sledování tohoto seriálu, jsem se malinko nudil. Spousta vedlejších postav mě prostě až tolik nezajímá a například Arabky zde bylo více, než by bylo zdrávo a než bych byl ochoten překousnout. Je mi krajně nesympatická. Celkový dojem naštěstí zachránil impozantní závěr. Na maximální hodnocení to ovšem určitě není. ()

ALIENka_

Už ani nemůžu říct, že spadly sračky do větráku, protože tohle je vyloženě průjem. Ale pořád se nedokážu přenýst přes to, jak blbej nápad byl, udělat si hackerskou základnu u ženský z E-Corpu. Sakra, to nečekali, že přijde domů nebo co? Každopádně máme tu nějaký větší ryby ve hře a vypadá to, že soudruzi z Čínské lidové republiky mají s Fsociety trochu jiný plány. No a co se týká Fsociety - smyčka kolem krku se jim začíná pomalu ale jistě utahovat. FBI už skoro dostala toho dlouhovlasýho cápka, naštěstí teda vyklouznul. A musím říct, že Darlene je fakt skvělá - někdy má teda fakt pěkně debilní nápady, který vyústí v pořádnou bouři hoven, ale nemůžu si pomoct, je prostě charakter a strašně se mi líbí, jak si jde za svým a na ostatní sere. Není to sice vždycky dobrý (spíš nikdy), ale což... Tenhle seriál je prostě jedinečnej zážitek. Dokonce to vypadá, že Angela je pořád člověk s emocema, vidím tu naději na lepší zítřky! Hodnocení: nemůžu se přenýst přes tu základnu, to nejde, pardon/10 ()

• V cca 5. minutě se na obrazovce objeví rozvrh FBI agentů se jmény. Ve skutečnosti jsou to jména, kteří na tomto seriálu pracovali. (Leopard105)
  • IP adresa Mobleyha telefonu, kterou můžeme vidět na jejím notebooku s terminálem, je 192.251.68.243. Když si ji otevřete v prohlížeči, otevře se vám terminál a můžete se podívat „pod pokličku“ jeho telefonu. Zkuste si například tyto příkazy: „ls“ a stiskněte enter, „cd card“ a stiskněte enter, „cd Android“ a stiskněte enter, „cat eat.txt“ a stiskněte enter. Jsou to Mobleyho (Azhar Khan) poznámky, kam chodil jíst. (Leopard105)