Manažer E-Corpu předvede ohnivé představení proti vlastní vůli. Angela si najde novou práci na nečekaném místě. Osamělý Elliot hledá odpovědi. (Netflix)

ALIENka_

Tak ta scéna s pálením peněz je sice trochu cheesy, ale koho to sakra zajímá, když vypadala naprosto skvěle. Vím, co teď řeknete, ale hlavní šéf E-Corpu je naprosto úžasnej. Jasný jasný, je to sviňák, chladnej dědula, kterýmu na nikom nezáleží, ale nemůžu si pomoct. Joanna každopádně nezahálela a hned po odchodu Tyrella si našla dalšího chlapa na sexuální hrátky. Máme tady novou sympatickou ženskou, samozřejmě si nepamatuju jméno, víte kterou myslím, tu agentku (přechylování fakt nesnáším btw) FBI. Z Angely se zatím stala chladná kariéristka, hmm dlouho jí to teda netrvalo, ale hádám, že by v E-Corpu jinak nepřežila, takže asi jí rozumím, ale ježiš bojím se, že z ní za chvíli bude ženský pohlavní orgán. Ale musím se zastavit u Elliota - Rami Malek je tak úžasnej herec. Když se začal smát jako cvok na výtvor svojí mysli, do prdele to mě zamrazilo. To mi sakra řekněte, jaktože ještě není slavnej?? Tenhle cápek si to zaslouží víc jak 90% celebrit sakra!! A to jsem zapomněla ještě zmínit - Gideon je mrtvej.. jak jsem na tohle zapomněla z minulýho zhlédnutí to taky nechápu. Chudák, takovej sympaťák, jeden z těch fakt hodnejch lidí a takhle to odnesl. Hodnocení: Fakt jsem nějak stihla zapomenout, jak skvělej je tenhle seriál?/10 ()

JohnMiller

Trocha slabšie ako úvodná epizódka ale stále si to drží ten svoj schizofrenický šat. A to sa mi neskutočne páči. Prvá séria stála na konšpiračno-teoretickej báze zmazania všetkých elektronických dlhov sveta. Úprimne som čakal, že sa to bude tiahnuť celým seriálom do nekonečna. No nestalo sa tak. A ešte v nej sa to udialo. Druhá séria zatiaľ stavia na vnútornom boji hlavného predstaviteľa. Snaží sa ovládnuť svoju schizofréniu. Miestami jeho popletené myšlienky dokážu zamotať každú jednu udalosť. ()

Anderton

Tento spojený úvod do druhej série beriem ako dosť široké rozhodenie sietí, len aby sa v tom tvorcovia nezamotali. A ako pokladanie pevných základov pre trochu odlišný typ rozprávania, keďže sa celý seriál musí adaptovať na iné zápletky, ako sme boli svedkami v relatívne celistvej a uzavretej sérii prvej. No a vďaka Mr. Robotovi začínam mať dojem, že taká amnézia by nemusela byť spoločnosťou chápaná iba ako vážna choroba, ale občas aj ako príjemný životný spoločník. ()

TomX2

Celkový dojem: Trošku divná epizóda, v ktorej sa stretaváme s novými postavami ktoré sú aj celkovo zaujímavé. Tiež sa aj zbavíme jednej z dôležitých postav prvej série, čož je rozhodne škoda keďže tú postavu som mal rád, ale naopak do deja sa smrť viac hodí a je to o čosi zaujímavejšie. Jediné, čo mi trochu v druhej sérii nesedí je to, že sa nevenuje Mr. Robotovi, ale skôr vedľajším postavám, takže dej celkom nudí, ale myslím že časom sa to zmení. Tiež som zvedavý na stretnutie Wellicka a Elliota a som zvedavý, kde sa vlastne nachádzal. Tiež verím, že skôr či neskôr sa znovu stretneme so starými tvárami prvej série a to najmä s Verou. Za mňa tak 3* Moje hodnotenie: 50% ()

Frajer42

Nemám moc slov, zřejmě tu budu jen každou další epizodu vychvalovat do nebes, kam ostatně patří. Samozřejmě, filmový odborník jako jsem já, si určitě všimne několika malinkatých mušek, ale ty hlavě polapila mucholapka utkaná z naprosto brilantního děje a dechberoucího Elliota, který si získal absolutně moje srdíčko. Tahle ryzí ukázka schizofrenie, může potenciálním divákům-schizofrenikům zachránit život. Opravdu to v této sérii tvůrci vymazlili k dokonalosti. Dále jsem zřejmě dosud nechválil senzační výběr písní, tak mi dovolte tak učinit teď. Úvodní pálení penízků bylo taky luxusní. Začíná se nám do hry vkládat FBI a objevovat se nové postavičky, tak jsem zvědav, co se z nich vyklube. Sem tam některá zhyne. RIP Gideion a soráč za spoiler. Snad se za týden ukáže pan Wellick. Začíná mi chybět. O povolení hodnocení u této epizody jsem si musel zažádat. Nemáte zač. ()