Utrápený Elliot vyrazí na výlet na známé místo, kde se mu vrátí temné vzpomínky z minulosti. A s nimi i střípky toho, kdo ve skutečnosti je. (Netflix)

ALIENka_

Ok Elliotova tátu nominuju na nejlepšího otce 2020, spíš 2015 teda. :D A Gideona zase na nejlepšího šéfa. Tenhle seriál je tak strašně gay, já to miluju. Vypadá to hrozně přirozeně (nic se tady nedělá na sílu chápete) a Gideon s jeho přítelem jsou couple goals jak svině. A samozřejmě, že jeho přítel je ještě víc sexy než on. No už je na čase, abych přestala simpovat a posunula se dál. Elliot to totálně ztrácí, jakože TOTÁLNĚ. Sakra už taky začínám mít zmatek v tom, co je opravdový a co ne. Je vůbec fsociety opravdový? Co když je za vším fakt jenom on a ty ostatní členové jsou v jeho hlavě? Každopádně Elliot se setká s Tyrellem - sakra tak tyhle dva chci vidět spolu už od začátku a teď konečně že by? Mám naději. Ale do prdele Američani zamykejte si svoje baráky! Ne vážně, chápu, že Angela s Darlene hledaj Elliota, ale tak když už lezete někomu cizímu do baráku, tak rychle rychle! Žádný historky o tom, jak se to vůbec nezměnilo a jak dlouho jste tam nebyly ježiš.. Každopádně cápci z Evil Corpu jsou na úplně jiným levelu je-mi-to-absolutně-u-prdele. Kdyby mi někdo nabídl práci ve společnosti, na kterou jsem podala žalobu, tak se asi poseru. Jak strachy tak smíchy. Hodnocení: jedeme do finiše, to to utíká/10 ()

JohnMiller

Tak pre mňa najlepšia epizóda prvej série v ktorej sa všetky dejové línie dostanú do bodu zlomu. Spojenie Tyrrel a Elliiot bolo pomerne nečakané. To čo sa však stane medzi touto epizódou a poslednou ovplyvní celú druhú sériu. ()

TomX2

Celkový dojem: Zatiaľ najlepšia epizóda série, v ktorej sa toho udialo pomerne veľa. Spojenie Elliota a Wellicka som nečakal, ten sa mi aj dokonca začína pomaly páčiť a je to vcelku zaujímavá osoba. Čo sa mi však páčilo najviac bol znovu Elliot a jeho schyzofrenia. Dokonca sa aj s veľkou pravdepodobnosťou potvrdilo moje tvrdenie, že Elliot a Mr. Robot su vlastne jedna a tá istá osoba - teda aspoň z časti, keďže Mr. Robot mal byť pôvodne jeho otec, čo aj bolo v tejto epizóde objasnené. Ja som teda zvedavý na posledný diel, ktorý si však nechávam na inokedy, aby som sa nechal prekvapiť. Od druhej série však už nečakám veľa, ale aj tak sa na ňu skôr či neskôr pozriem. Moje hodnotenie: 100% ()

Anderton

To, čo sme tušili, sa stalo skutočnosťou, ale obohatenou o nové skutočnosti, ktoré sme sa dozvedeli v minulom dieli, takže tento zvrat s veľkým Z nie je lacnou barličkou, ale riadne pripravenou dramaturgickou záležitosťou. A divák získal pocit, že bol po celý čas tak trochu jeden krok pred Elliotom (teraz ho ale dobehol), pričom naopak jeho konšpiračné akcie nemusí úplne chápať. Taktiež sa mi páčil robinhoodovsky úvod, kedy sme sa dozvedeli ďalšiu dôležitú myšlienku od tvorcov, totiž že okradnúť sráča nie je zločin. ()