Po dalším hacku v Allsafu se Elliot chystá na tajnou schůzku s Dark Army. Pak přijde na šokující věc a málem z ní vyletí z kůže. (Netflix)

ALIENka_

Darlene a Angela se ne jenom znaj, ale jsou i kamarádky? To ovšem není ta nejšílenější věc. Tenhle díl je totiž zatím nejvíc schizoidní ze všech, a já to kurva žeru jako burgra z Burger Kingu. Mmm. ( ͜。 ͡ʖ ͜。) Tyrell přece jenom nebude úplnej psychopat (vidím to spíš na jeho ženu, ta je jasná), co si budem ze svojí výpravy na střechu je na pokraji šílenství, i když to se asi nevylučuje, nevím, nejsem psychiatr. Pak tu máme setkání s Whiterose, a no.. je přesně to, co by si člověk představil pod vedoucím největší hackerský skupiny. Ale to není všechno - Tyrell spolupracuje s fsociety. Cožee, jak jsem na tohle zapomněla to mi teda řekněte. A to JEŠTĚ není všechno! Elliot a Darlene jsou sourozenci. Na to jsem sice nezapomněla, ale stejně.. ta scéna je prostě úžasná. Moment, kdy Elliot všechno zjistí - Mr. Robot je jeho táta, Darlene sestra a on je tak trochu cvok. Ale co je na tom nejlepší, tím jak k vám mluví, tak máte pomalu pocit, jak kdybyste byli cvok taky. Netřeba říkat, že tahle epizoda byla sakra intenzivní. Hodnocení: Jdu se taky zkusit hacknout, třeba ještě zjistím něco zajímavýho/10 ()

TomX2

Komentár môže obsahovať spoilery - Celkový dojem: Tak toto bol poriadny mindfuck. Priznám sa, že o Mr. Robotovi a Elliotovi som to tak trochu tušil už v prvých epizódach a mal som 2 teórie: Prvá je tá, že Elliot je sám Mr. Robot alebo si to aspoň nalháva - všetci vieme, že má schyzofreniu a len tvorcovia vedia či sa mu to všetko zdá alebo nie, divák teda musí hádať. Druhá je tá, že Mr. Robot je vlastne Elliotov otec a je len otázkou, ako je možné že žije. Tiež mi aj trochu nesedí spojitosť s Terry Colbym, ale to sa snáď dozvieme neskôr. Druhá teória sa po dopozeraní epizódy zdá byť pravdivá viac, no divák ešte nemôže vedieť, či to nie je len Elliotova fantázia a všetko sa mu len zdá - a práve to je asi na seriáli najzaujímavejšie. Viac ma dostalo však to, že Darlene má (asi) byť Elliotova sestra, čo ma cez celú dobu pozerania vôbec nenapadlo, aj keď mi prišlo až veľmi podozrivé, čo má všetko tá trojica ľudí (Elliot, Mr. Robot, Darlene) spoločné. A teším sa na ďalší diel a dúfam, že sa znovu dočkáme nejakého toho twistu, pretože to začína byť veľmi zaujímavé - len bože chráň, aby to neboli sladké rečičky o rodine a láske, aj keď to sa na ten seriál nepodobá a zrejme sa to ani nestane - to by som to ani nedokázal dopozerať. Moje hodnotenie: 90% ()

Anderton

No a sme doma, teda presnejšie ešte len pred dverami domova s názvom Mr. Robot. Síce až záver tejto epizódy ju urobil zrejme doteraz najzásadnejšou a začína uvádzať na pravú mieru, ale ja som si užil aj tých 40 minút pred tým. Samozrejme s tým, že som nečakal na konci žiaden zásadný zvrat. Osobne si radšej žiadne teórie, najmä pri seriáloch, vopred v mozgu nevypracovávam, lebo potom môže byť človek sklamaný, ak sa mu dostane iných odpovedí. ()

Matte27

Já prostě nemůžu. Nemůžu dát plný počet, i když si to ten strhující plot twist (kterému stejně moc nevěřím) zasluhuje. A víte proč nemůžu? Protože nedokážu pochopit, jak seriál o hackerech plný příkazových řádek a úchvatných kódů může udělat takovou školáckou chybu. Jakou? Vážně si mám myslet, že by šéf bezpečnostní agentury, jejímž klientem je největší světová korporace, neměl zaheslovaný telefon ani podělaným 1234 kódem? ()

JohnMiller

Epizóda ktorá sa už trocha podobá tomu čo mi hovorili kamaráti, že ide o mindfuck (ak neberiem štvrtú epizódu ale tam išlo o drogy) Síce iba na konci ale ide o veľké prekvapenie ktoré stavia seriál do iných schizofrenických rozmerov. To čo sa na začiatku javilo ako pravda, no po čase sa vyvrátila, možno stále pravdou je. ()