Shaylin život je v ohrožení a Elliot musí pomoct Verovi s útěkem z vězení. Angela se rozhodne sbírat důkazy proti E Corpu. (Netflix)

TomX2

Celkový dojem: Je pravda, že dej tohto dielu sa úplne rozutekal od toho pravého a Elliot spolu s divákom sa znovu stretáva s dealerom Verou, či dokonca aj s jeho klientmi (s niektorými veľmi pravdepodobne aj naposledy), avšak táto dejová linka do seriálu perfektne zapadá, i keď je trochu odbočená. Tiež je nakrútená veľmi dobrým štýlom, ktorý mi pripominá väzenské filmy a divák sa rozhodne má na čo pozerať. Má to potencial, emócie, príbeh, proste to má guľe. Avšak plný počet som sa rozhodol dať len kvôli zmätenom závere, ktorého obsah sa ukrýval v kufre auta. S Verou sa ešte určite stretneme a ja len môžem natešene čakať, kedy sa dočkáme toho ,,objatia". Moje hodnotenie: 100% ()

ALIENka_

Můžete mi někdo říct, jaktože mi tak dlouho trvalo se k tomuhle seriálu zase dostat? Ne vážně.. i potom, co jsem viděla celou první a většinu druhý série, jsem u toho stejně naprosto posraná napětím jako před tím. Každopádně Angela se snaží najít někoho, kdo by s ní šel sebevražedně potopit obří korporát a policajti zatím dobrovolně uspořádali hromadný osvobození vězňů. Tyrell se snaží schovat svojí urinující úchylku před šéfem (Tyrella mám fakt ráda - ne pouze kvůli úchlyce na močovinu, ale když ho ten cápek absolutně sjel, fakt se mi zastesklo po popkornu). A absolutně miluju scénu, kde Tyrell rozbíjí celou kuchyni a jeho manželka si zatím v pohodičce jí večeři/snídani/svačinu. Ale nevím teda, jak dobrej nápad je domlouvat se na útěku z vězení s šíleným závislákem doslova před milionem dozorců, ale tak plán vyšel.. teda jak pro koho. Hodnocení: po každým dílu si musím dát přestávku na uklidnění, protože to je TAK sakra intenzivní/10 ()

JohnMiller

Škoda.. Seriál prechádza do takého zaužívaného stereotypu. Čo pri seriáloch ľudia asi zbožňujú ale ja to neznášam. Preto mi skôr sedia minisérie. V tejto epizóde sa napríklad dej odkláňa od hlavnej príbehovej línie tým, že uväznení Fernando Vera, díler ktorého Elliot udal, požiada hlavnú postavu aby ho za 24 hodín vyslobodila z vezenia, inak mu zabije jeho milenku, neviem ako by som presne definoval jeho vzťah s dievčaťom ktoré mu zháňalo drogy a sem tam sa s ním vyspalo, no a posun v príbehu nenastal takmer žiadny. ()

Anderton

Tak tento uzavretý kocept jednej epizódy ako samostatného celovečerného filmu mi presne sadol. Elliot musí čeliť nečakanej situácii a viackrát sa musí bezprostredne rozhodovať o ďalšom kroku, pričom to vždy musí byť jeho "best move". Takýmto spôsobom sa ale musia chovať všetci Epizóda pripravila na diváka dve nečakané prekvapenia, z čoho to prvé iba prekvapí, to druhé nepríjemne šokuje ako Elliota, tak nás. Ešte neviem, ako sa s tým dokážem vysporiadať. ()