Elliot se snaží žít obyčejný život bez chyb. Ollie se dostane do ošemetné situace. Tyrell vezme věci v E Corpu do vlastních rukou. (Netflix)

Anderton

Výlet k ďalším postavám seriálu a na jednu súkromnú, či vlastne dve, párty mali svoje opodstatnenie. Dozvedáme sa zaujímavé veci z minulosti nielen Elliota, čo koho s kým (citovo) spája a dedukovať, kam to bude vďaka tomu smerovať. No a kto by nechcel po prebudení v nemocnici uvidieť hneď dve ustarané ženy pri svojom lôžku. No Tyrellovi by to asi bolo jedno... ()

JohnMiller

Tretia epizóda sa pustila trocha do dejov iných charakterov. Taký Tyrell Wellick ma dostal. V predošlých častiach bolo jasné, že jeho slizké ego ukrýva niečo temné ale takéto skazené vnútro som rozhodne nečakal. Príbeh Angeli Moss, Eliotovej najlepšej kamarátky a jej pribrzdeného frajera, som najprv bral ako omáčku... Hacknutie ich súkromia atď, ale zdá sa, že to bude mať tiež čo to dočinenia s veľkou kyber-revolúciou ktorú chystá Mr. Robot...Pokiaľ nie je iba v predstavách hlavnej postavy... Mám to podozrenie. ()

TomX2

Celkový dojem: Z úvodných troch dielov asi najslabšia epizóda. Nie že by bola vyložene špatná, ale na rozdiel od tých predošlých nie je veľmi zaujímavá a je v nej minimum napätia. Tuna hlavná postava veľký priestor nemala, ale skôr vedľajšie postavy, ako je Tyrell Wellick, ktorý je snáď väčší zloduch, ako sa z počiatku zdal. Čo sa týka hacknutia súkromia Angely a jej priateľa, ma zaujalo z epizódy asi najviac a som zvedavý, ako sa to nakoniec rozuzlí. Tomuto dielu dávam slabšie 3* a verím, že v následujúcej epizóde pôjde dej trošku viac do hĺbky a zistíme toho viac.. Moje hodnotenie: 50% ()

ALIENka_

Já mám asi fakt slabost pro psychopaty nebo nevím, protože jinak si nedokážu vysvětlit, proč mi Tyrell a jeho manželka přijdou tak přitažliví (ano, oba dva). Ty dva jsou pro sebe jako dělaný, a jejich sex scéna byla přesně jak výstrižená z BDSM porna (ne, že bych o tom něco věděla ( ͡° ͜ʖ ͡°). A fakt nevím, z jakýho důvodu mi švédština zní jako francouzština, ale každopádně zní zatraceně sexy a od teď se učím švédsky. V každým případě ten asijskej cápek od Allsafe je momentálně moje nejoblíbenější postava. Sice tam byl tak na 30 vteřin a nejspíš se tam už nikdy neobjeví, ale prostě je to ten typ život-je-skvělej člověka a toho prostě musíte milovat. Ale pořád se nemůžu přenýst přes přítele Angely, kterej i po tom, co ho vydírali, má pořád odkrytou webku, aby ho mohli sledovat dál a došlo mu to až na konci dílu. Hodnocení: kéž by byl každej seriál o hackování jako tenhle/10 ()

kenkaku

lehce mě začíná iritovat nabalování vedlejších linek (jako co jako je mi po ambiciozním kravaťákovi) a dost mi vadí logické díry v chování postav... (jako Mr. robot Elito potřebuje a zároveň ho posílá do prdele???) ()

• Když Gideon Goddard (Michel Gill) ke konci epizody volá administrátorovi v Dullesu, jeho mobilní telefon je offline. V notifikační liště je vidět symbol režimu letadlo. (Pavian)