Elliot řeší zásadní bezpečnostní problém v Allsafu. Pak mu od tajemného odesílatele přijde podivná pozvánka do hackerské skupiny fsociety. (Netflix)

JohnMiller

Na odporúčanie môjho kamaráta a jeho neuveriteľné vychvaľovanie tohoto seriálu (hoci som vysvetľoval neraz, že seriál nie je mojim obľúbeným druhom zábavy v kinematografií) som sa nechal ukecať. No a na moje prekvapenie, ono je to celkom pozerateľné, ba čo viac, ono ma to ešte dokonca aj baví. Hlavná postava, kybertechnik-hacker, má problémy s ľuďmi a našou prepálenou komerčnou spoločnosťou. Cez net si vo voľných chvíľkach zisťuje o ľuďoch kto skutočne sú... Veď na nete v rúšku anonymity si dávajú ľudia všetko. Trpí schizofréniou a niekedy nedokáže odhadnúť, či sa niektoré veci stali alebo nie... A to je pre mňa to gro seriálu. Ešte k tomu je to nad mieru realistické. Či už sa jedná o elektroniku, pc a tak... Nejde o žiadne vymyslené "star-trek" výrazy. Akurát sa bojím, že kulisy bytu hlavnej postavy, práce a "herňe" sa budú dookola opakovať ako je to v seriáloch bežné a bude ma to iritovať.. Dúfam, že nie.. ()

futislav

Dobrý scénář, dobře technicky zvládnuté, nepostrádá to napětí. Co je myslím trochu šlápnutí vedle je obsazení hlavního hrdiny Rami Malkem, který má několik výrazových poloh a) kocour sere do plev, b) rozpačitý a frustrovaný kocour, který sere do plev, c) kocourovi se do plev připletl bodlák. Je to škoda. Být tam někdo charizmatičtější, dal bych i pět hvězd. ()

gauchingman

Hlavní hrdina má jediný výraz, totiž výraz zdrogovaného idiota. Tvůrci vám však chtějí vsugerovat, že je to nejchytřejší borec v Mlíčné drážce. No, pokud jim to sežerete, je to jenom vaše volba, ale myslím, že ve svém oboru nepředvedl snad nic výjimečného... Pak je tu Mr. Robot, který je ještě větší třída než náš hlavní mazel, a to je co říct!! Děj vlastně není o ničem, jen se všichni tváří jako mistři světa, a to je zřejmě to, co děcka tak milujou, a proto je tu hvězdiček jak na zasraným nebíčku. Čau! ()

TomX2

Celkový dojem: Ja som podľa názvu čakal nejakú sci-fi hlúposť a tak sa mi do toho veľmi nechcelo, keďže sci-fi je žáner, ktorému sa ja vždy vyhýbam.. Avšak Mr. Robot ma milo prekvapil. Nie len, že to sci-fi vôbec nie je, ale hneď ma zaujal príbeh, ktorý ma hneď ľahko úplne prekradol do deja. Hlavná postava mi je sympatická, keďže mám rád introvertných ľudí a herec ju zahral viac než dobre. Hackeri a počítačové prostredie filmu je naozaj zaujímavé a ja za to pre začiatok dám plný počet, aj keď sa môj dojem časom môže meniť. Moje hodnotenie: 90% ()

kri.tino

Po všetkých odporúčaniach od známych bola pre mňa úvodná epizóda vychvaľovaného seriálu sklamaním. Prvoplánové a predvídateľné. Kde tu sa blysne pekná kamera, najsilnejším prvkom je Malek v hlavnej úlohe, ako aj charakter tejto postavy. Dám zrejme šancu ešte jednej epizóde, zatiaľ priemer súčasnej seriálovej tvorby. ()

• V epizodě můžeme spatřit scénáristu a režiséra Sama Esmaila, při scéně v metru a při přeměně Elliotovi (Rami Malek) identity. (ČSFD)