Scénky, písničky, zajímavé výstupy a to vše v podání největších hvězd českého šoubyznysu. Zábavným večerem Vás provedou Sandra Pogodová, Štefan Skrúcaný a Ruda z Ostravy. (TV Barrandov)

onden85

Většinou vyhaslé hvězdy, snaha přiblížit se Televarieté (jenže to byla jiná doba jiní kabrňáci). Přesto věřím, že sledovanost bude (u starších a z nostalgie). Mám rád S. Pogodovou jako komičku, ale tady je vyloženě znát, že je do té nucené srandy hihi haha uvrtána jen pro prachy. ()

kingik

Prý je v televizi málo srandy. Deficit se rozhodl dohnat tv Barrandov porcí nových scének a osvědčenýcj písniček. Dobrý tah je to v tom, že se jedná o návrat umělců, kteří nějak sešli z očí i z mysli. Není totiž třeba dívat se pořád na stejné a omleté ksichty. Uvádění se zhostila trojice Pogodová-Skrúcaný-Kavalčík. První dva jmenovaní v pohodě. Problém nastal s Kavalčíkem, který zde byl samozřejmě za trolla Rudu z Ostravy. Tím došlo k devalvaci poměrně zábavně koncipovaného večera, ve kterém nikdo nepřebýval. Nevadil mně nikdo. Hůlka dobře zazpíval, Pilarová s Březinovou byly neméně dobré. To byla hudební čísla. Nyní ke scénkám. Konečně si dal někdo práci stvořit nějaké scénky. Netahá se pořád dokola z archivu, jak bývá posledních několik let na jiných tv stanicích zvykem. I když scénky nebyly nijak extra vtipné, přece jen byly poměrně pestré v tématech. Parodovaly se klasické pohádky, ke slovu se dostal i Praotec Čech, jenž byl zbaven mýtů, nešvary levné plastické chirurgie i její možná rizika i včelařství. Objevili se herci, kteří tak nějak zmizeli z tv obrazovek - Sypal, Hudečková, Carda, Vyskočil, Jirák, Bittnerová aj. Díky této jakési neotřelosti se zábavný večer stal průměrně zábavným, ale pořád to byl schopný únik před ještě mnohem horšími pořady, které souběžně vysílala konkurence. Návrat scének a písniček to nebyl v nejlepší formě, ale ukázalo se, že když se chce, je na srandu v televizi zaděláno. Minimálně na tv Barrandov a s režisérem Jakubem Wehrenbergem je v tomhle ohledu vystaráno a postaráno v přijatelné úrovni. 50% ()

kazatelSVK odpad!

Pišta jeb sa na to!!!!Máš na viac!!!Radšej vymysli niečo na štýl Telecvokingu tu na SK,sparodovať tie hovná v parlamente!!!Ale na Barrandov sa vyser!To sú sračky... ()