V epickém finále série se k Supergirl připojí známé tváře z minulosti, aby jí pomohly nadobro zastavit Lexe a Nyxly. Mezitím se Alex a Kelly připravují na to, že půjdou k oltáři. (LUKICKK)

Polgedney

Chápu že to byla poslední epizoda a že chtěli tak nějak všechno zakončit a se všemi se rozloučit, ale vážně porazili hlavního záporáka ve 13. minutě a ještě tak debilně? A zbytek epizody byly jen emotivní rozhovory které ne a né končit. Opět... chápu že to je konec seriálu a očekával jsem že tam něco takového bude, ale... 3/4 epizody jen toto? Myslel sem že se asi zbláznim Celkově jsem za tuhle sérii necítil vůbec žádné napětí a to ani ve finále, nic nebylo v sázce, protože doslova v každé epizodě vždycky vyhrál tým Supergirl. Jediná epizoda kde to vypadalo jako že Lex a Nyxly něco doopravdy udělali byla epizoda číslo 18 kde zabili Williama a doopravdy "outsmartnuli" Karu a zbytek jejího týmu. Ovšem většinu druhé poloviny série Nyxly (a později i Lex) působili spíše jako záporák týdne až na to že tam byli každý týden. Proti "Superfriends" neměli téměř nikdy navrh, nikdy to nevypadalo jako by byla situace beznadějná i v téhle poslední (a i v té předposlední) epizodě měla Kara a její kamarádi navrh takměř celou dobu a ani na chvíli jsem se nebál že se někomu něco stane. Většina téhle série byla fakt jak pohádka pro 12ti leté, což nejspíš byla pro tuhle sérii i cílovka jelikož z jiných věkových kategorií už se skoro nikdo nedíval (vyjímkou jsou samozřejmě lidi co se na tenhle seriál koukali od začátku když byl ještě dobrý a chtěli to jen protrpět do konce). Celá tahle série byla obrovský zklamání. ()

NinadeL

Vyrostla jsem na frustraci ze seriálů, které z nejrůznějších důvodů neměly konec, což byla v 90. let vcelku běžná věc. Dlouho taky trvalo, než distribuce pochopila, že je dobré seriály vysílat chronologicky a že to skutečně není jen výplň mezi reklamou a upoutávkou na další položku v televizním programu. Taky proto jsem tak spokojená se závěrem show, která se dočkala po šesti letech tak pečlivě naplánovaného finále. Je tu celá řada hostovaček starých známých (v podstatě nahrazující před covidem oblíbené eventy) a popkulturních hlášek ve stylu: "You'd think in another life I was a Kryptonian." - "Only in a movies." Samostatná témata představují překrásná lesbická svatba a načrtnutí příběhu Kary Zor-El v dalších letech po veřejném coming outu. Supergirl každopádně nekončí, to si jen Melissa Benoist dává pauzu, komiksy a filmy pokračují. ()