Nezdolná Kimmy Schmidt - Série 4

(séria)
USA, (2018–2019), 6 h 27 min (Minutáž: 26–54 min)

Tvorcovia:

Robert Carlock, Tina Fey

Kamera:

John Inwood

Hudba:

Jeff Richmond

Ellie Kemper, Tituss Burgess, Jane Krakowski, Carol Kane, Zosia Mamet, Greg Kinnear, Noah Robbins, Samantha Buck, Paul Walter Hauser, Aidy Bryant, Jon Hamm (viac)

Streeper

Ve většině dílů převládal trapný vtip, který je mi hodně cizí a moc ho nemusím. Navíc první polovina série byla opravdu pitomá a vůbec mě nebavila. Celkově jsem ze seriálu spíše zklamaná. Asi jsem prostě očekávala něco jiného než jsem nakonec dostala. Nicmeně konec je fajn, líbilo se mi zakončení a že nám tvůrci řekli, co se s postavami stalo v budoucnu. ()

dubinak

4. série začíná přitvrzovat, co se společenské kritiky týče a dává na odiv problematiku spojenou s hnutím #metoo, pracovní morálkou a korupcí a nakonec dává i jedinečnou příležitost podívat se na díl, který ukazuje, kam by osud Kimmy směřoval, kdyby se v patnácti letech rozhodla nenastoupit do reverendovy dodávky. Kvalitativně hodně podobné první a třetí sérii. Je mi hodně líto, že Kimmy končí, ale myslím, že konec zvládli tvůrci zapracovat elegantně, dojemně, ale zároveň i šťastně a nechali nás rozloučit se s Kimmy opravdu oduševněle a příjemně. Ač je to už dlouho, co jsem tento seriál dokoukala, často si na něj vzpomínám a myslím, že není vyloučeno, že si ho někdy sjedu zase od začátku. ()

• Jedná se o první epizodu seriálu, která ve svém názvu nemá Kimmy (Ellie Kemper). (hansel97)