Drummerová a Ashford konfrontují nebezpečnou osobu z Naomiiny minulosti. Murtry se vydává na lov. Bobbie učiní přiznání, které jí změní život. (Prime Video)

Anderton

Zatiaľ podľa mňa asi najlepšia časť. Priestor dostávajú aj Belťania v našej slnečnej sústave, takže ak máte radi Davida Straithairna, užijete si ho dosť. Na novej planéte sa nám z toho stáva regulérny western, čo je celkom zábavné, pritom sa ale husto rozvíja aj mystery záletka s tajomnými úkazmi tunajšej techniky a planéty ako takej. Osobne som rád, že táto séria je tak konzistentná a umne sa prestriháva mezi jednotlivými líniami, ak by epizódy nemali úvodné a záverečné titulky, nedokázal by som zaregistrovať, kedy jedna končí a druhá začína. ()

cyphercz

Zlepšení oproti minule, zejména vypadá nadějně linka mezi Belt frakcemi v Sluneční soustavě a nadále se mi zamlouvá hlavní děj na New Terra, kde ale stále bohužel fandím víc armádě než hlavním postavám seriálu, což je opravdu velký paradox... stejně tak vidím potenciál v rozkrývání záhady mimozemské technologie na této planetě, takže snad se to ještě pořádně rozjede! Dění na Marsu je pro mě suverénně nejslabší (ze Země bylo jen pár sekund, což je taky dobře), očividně tam dochází k nějaké spolupráci s OPA, ale zkrátka nudí mě to, přitom Bobbi byla jedna z nejlepších postav druhé půlky druhé řady a první půlky třetí řady:/ ()

GuderianVoss

Tento díl ukazuje, jak správně rozjíždět další sérii. Zasévá semínka nepokoje, tím si připravuje ornou půdu na příští epizody a sama nabízí spoustu napínavé acke. Za mě jednoznačné 4 hvězdy. ()

Necrotongue

Po čtyřech epizodách musím říct, že ve mně žádná nevyvolala pocit, že jsem viděl něco výjimečného, na druhou stranu je faktem, že byly všechny na velmi slušné úrovni a určitě jsem nebyl zklamán. Hodně mě baví dvojice Camina Drummer/ Klaes Ashford, takže doufám, že dostane hodně prostoru. ()