Rocinante přichází s novým plánem ve snaze uniknout dopadení. Skutečný motiv Melby je odhalen. Naomi je rozpolcena mezi svou identitu a ideály. Anna se snaží dosáhnout toho, aby mohla zůstat na palubě Thomase Prince. (Prime Video)

Necrotongue

Tvůrcům se s minulým dílem tak zadařilo, že vedle něj působí devátá epizoda poněkud slabším dojmem. Mě osobně příliš nepotěšily výlety do rodinné historie Maových, které vyloženě přibrzdily děj, na druhou stranu musím vyzvednout Amosův přínos- jeho nouzový komunikační kanál byl dokonalý. ()

warrenur

Hm ...saboterka a rozbijacka hlav vecne v depresii je druha dcera prachaca Mao-a. Spolu s reverendkou si to na, od civilistov oprostenej lodi, chcu prejst "prstencom". Zatial "kameraman" uvolni podvrh videa a Rosinante sa zachranujte ltt utekom za prstencom v akejsi "bubline". Popri tom za nimi vleti Behemonth s beltermi, ktori sa zrejme zjednotili spolocnym skandovanim a tiez jedna martanska lod. Zatial Naomi pociti volanie byvalej posadky a v bubline sa chce dostat na Rosi. Posledne dva tri diely mi akosi nevonaju, hoci obcas maju spravny naboj. Snad sa to trochu uprace. I ked s Holdenovym skokom v skafandri do centra bubliny.....zrejme dalsie otazky a wtf-momenty skor pribudnu. ()

Martrix

Z nějakého důvodu hůř hodnocená epizoda, přestože je stejně napínavá jako ta předchozí. Možná bychom se obešli bez flashbacků ze živovota rodiny Mao a možná někomu chybí Bobby, nebo Avasarala, ale pořád je to nadprůměrné scifíčko, jaké tady dlouho chybělo. ()

Anderton

Pri prstenci trochu hmatateľnejšie cítiť slabšiu úroveň trikov. Čo sa stratí v tme medzi hviezdami, v modrej bubline vynikne. Pokračujeme tam, kde sme minule skončili ale s tým, že nič extra sa neudeje, pretože sa ešte len rozostavujú figúrky na novej šachovnici. Aká partia z toho nakoniec vzíde, je stále vo hviezdach, lepšie povedané niekde medzi našimi vzdialenejšími planétami a ich mesiacmi. ()