Holden se setká s nepochopením, když je odhaleno jeho kontroverzní rozhodnutí. Na Ceresu má Avasaralaová problémy zvládnout eskalující humanitární krizi. Rozrůstající se frakce Drummerové podnikne odvážný zátah, kde je toho hodně v sázce. Filip, jenž byl degradován na opravnou loď, učiní nečekaný objev. (Prime Video)

liskam

Čtvrtý díl ze šesti v šesté řadě seriálu... A zase přešlapování...?!? Čtvrtá a pátá řada řeší drobnosti na pozadí globálního konfliktu, což je trochu nuda když jsme si zvykli na něco jiného ale dobře. Šestá řada začala skvěle ale příjde mi, že začínáme zase sklouzávat k problémům osob a né problémům sluneční soustavy. Začíná to vypadat, že Amazon plánuje minimálně 15 řad... Ach jo. 68% ()

Necrotongue

Byla to taková ta epizoda, která zpravidla následuje po dílu naplněném bojovou akcí. Rekapitulovalo se, prováděly se opravy a personální změny, byla to prostě seriálová klasika, kterou táhlo dolů filosofování kolem Holdenova rozhodnutí. Už, už to vypadalo na tři pěticípé, pak se ale do děje vložila Camina Drummer a má nálada i hodnocení se dostaly na čtyřhvězdičkovou úroveň. / Poučení: Jedna ruka netleská. ()

Anderton

Čo sa týka dialógov a politických pletiek, je to stále na vysokej úrovni a interakcie medzi postavami nemajú chybu. Avšak sme v šesťdielnej sérii a na začiatku jej druhej polovice takýto komorný prístup skrátka znamená naťahovanie času a odďaľovanie toho, čo chceme vidieť. Explicitnejšie zobrazenú vojnu na Zemi a vlastne vojnu všade a samozrejme aj posun v ústrednej záhade série. ()

warrenur

Camina Drummer je "drsnacka" spolu s jej postojom a prizvukom je jednou z najvyraznejsich a najrydzejsich charakterov sveta Expanse. Ako som pisal uz pri predoslej epizode, dojde k nejakemu podstatnejsiemu vyvoju? Bude nim nieco prevratne za prstencom, kde chce dievcatko zrejme "vzkriesit" chlapca? Nakuknme i na cervenu planetu? 70% ()