Avasaralaová je zaskočena během návštěvy Marsu. Posádka Roci pokračuje v prozkoumávání protomolekuly, zatímco napětí mezi RCE a lidmi z Pásu dosahuje bodu varu. Drummerová a Ashford vypátrají teroristu. (Prime Video)

cyphercz

Pomalejší a bohužel pro mě i celkem nudné dění. Nejvíc jsem zvědav na rozkrývání tajemství na New Terra, zbytek těch dějových linek mě opravdu nechal chladným, snad se to ještě rozjede. ()

Necrotongue

Ve druhé epizodě se ve vesmíru příliš nelétalo, a když už k tomu došlo, překvapilo mě, že se tam ti lidé vypravili dost nalehko. Těžiště příběhu se jasně přesunulo na Ilos/ New Terru (kdy asi přijdou se svým názvem Marťané?), a zatím to není na škodu. Nejvíc mě ovšem překvapilo, že mě vůbec neštvala Bobbi Draper. To je divné... ()

Anderton

Príbeh štvrtej série sa nám rozbieha pomaly, zato vo viacerých kútoch vesmíru, je ale jasné, že dejová línia na novej Terre je tá najvzrušujúcejšia, čo potvrdil aj samotný záver. Mali sme možnosť si prehliadnuť jeden monumentálny mimozemský artefakt, a bola to skvelá podívaná. Ostatné linky prinesú zaujímavejšie momenty asi smerom k vyvrcholeniu série. Treba si ale zvyknúť, že atmosféra sa oproti prvým trom sériám celkom zásadne zmenila, za čo bezpochyby môže určite aj predloha. ()