Holden vidí minulost, přítomnost a budoucnost. Duch z Melbiny minulosti ohrožuje její misi. Bobbie má problémy věřit starému příteli a vede skupinu na neprobádané území. (Prime Video)

cyphercz

Ajajaj, mně se ten vývoj líbí míň a míň... nejen že je dění v tom "mimoprostoru" či co to je celkem dost nudné - lodě už x epizod buď "zpomalují k riftu" nebo se plouží šnečím tempem k jeho centru, zatímco Holden nakopne trysky skafandru a je tam "cobydup", Naomi celý díl akorát sedí ve skifu a hodí pár replik, aby divák nezapomněl, že tam vůbec je, Amos s Alexem sedí na Rocinante a neví co dál, zčistajasna se objevila Bobbina, která alespoň se svým týmem něco dělá a nejhorší ze všeho je dění na Thomas Prince, kde mě neskutečně irituje ta svatouškovská bloncka... třeba bude mít její postava ještě nějaký zásadní vliv na děj, momentálně je ale opravdu otravná až na půdu a vůbec bych se nezlobil, kdyby se s ní Maova dcera vypořádala jako se svým kamarádem kapitánem. ()

Necrotongue

Epizoda nutně musí patřit k těm, u nichž by měl každý fanoušek žánru sci- fi pochrochtávat blahem (já jsem si tedy občas málem i kvíknul, a zavzpomínal tak na svou někdejší porážkovou váhu). Všichni se nám konečně sešli za prstencem a show může začít. ()

Martrix

The Expanse je spaceopera v tom nejlepším smyslu slova. Doteď si vystačila s košatým příběhem, který má několik dějových linek, jenž se navzájem protínají, nebo vedou k nějakým zásadním událostem. Ovšem dnešní epizoda byla čisté sci-fi se závěrem, u kterého jsem se přihlouple usmíval. Tohle je lahůdka pro všechny, kteří mají načtenou spoustu dobrých knih a doufají, že se někdy dočkají jejich zfilmování. Paradoxně jsem knihu podle které je The Expanse natočená ještě nečetl, ale ať je jakákoliv, povedlo se podle ní natočit luxusní seriál. Očekávání překonána... . ()

Anderton

Nebyť toho lacnejšieho stvárnenia "luxusnej dovolenky" všetkých troch skupín v prstenci, nebolo by čo vyčítať. Touto časťou definitívne začína finále a pevne dúfam, že fenomenálne. Poslednou dobou každá epizóda končí scénou, pri ktorej vám padne sánka a zároveň pripúdajú veľké otázniky a v Dandelion Sky dvojnásobne. Trochu mi je záhadou, prečo šli všetci "dovnútra" bez dlhšieho premýšľania a strachu z toho, či pri prechode neprídu náhodou o život, ale tak berme radšej veci tak ako sú. ()