Poslední bitva mezi Zemí a Marsem ohrožuje samotnou budoucnost lidstva. Nové monstrum je vypuštěno na stanici Prospero. Anna získává důkaz, který potřebuje. (Prime Video)

Anderton

Dobre, naháňačka s hybridom pôsobila až moc béčkovo a všetky tie stretnutia, na ktoré sme čakali neboli až tak emocionálne zdrvujúce, ako sme sa možno tešili. Ale to sú len také drobnosti pri konštatovaní, že táto epizóda je dejovo nesmierne nabúchaná a ak by mal niekto dojem, že seriály tu sú len na naťahovanie deja, ktorý by vystačil na jeden film, tak Immolation má vyššie tempo a hutnejší scenár ako ľubovoľné celovečerné sci-fi. ()

Necrotongue

Sotva jsem tvůrce v minulém komentáři pochválil, hned jsem dostal ještě lepší epizodu. Na něco takového bych si u seriálů velice rád zvykl. Tohle byl fakt podařený díl, který se dokonce dokázal tvářit jako závěr sezóny. Skvělý děj a ještě lepší zakončení epizody, škoda, že nemůžu přihodit i šestý kousek. ()

RedRose

Dobrej díl... Ale s tou proto-srajdou už by si měli ujasnit jak to funguje... Někde stačí dotknout se molekuly a je v podstatě hotovo, jako s Julií, ale u hybrida stačí, aby mu hlavu rozstřílela mariňačka s dvojitou bradou a rychlobruslařskými stehny a celá masa toho modrého sajrajtu chcípne...!?! Takovými detaily to jen celé srážíte... ()